Найкращі ретро тренди 2023 року для покупок за порадами зіркового стиліста

0
Найкращі ретро тренди 2023 року для покупок за порадами зіркового стиліста

Якщо ви дивитеся на найпопулярніші тренди сьогодні і думаєте, що 2023 нагадує 2003 або навіть 1993, ви не одинакі. Мода епохи Y2K та хіти 90-х продовжують залишатися актуальними, особливо серед знаменитостей, які часто помічаються в одязі, такому як карго-штани та топи-труби, або в сукнях, надітих поверх джинсів.

Офіційно 2023, але образ Кайлі Дженнер можна було б взяти прямо з 2003 Магазини швидкої моди вже встигли скористатися цими трендами, виготовляючи дешеві копії ретро-образів. Однак, якщо ви хочете, щоб ваш образ виділявся, варто вдатися до вінтажних покупок. Це чудовий спосіб виявити особистий стиль та знайти унікальні речі, яких немає у ваших знайомих.

Зірковий стиліст Мімі Каттрел, відома своєю співпрацею з Джиджі Хадід, Аріаною Гранде, Мейдлін Клайн, Нормані та іншими, є великою прихильницею покупок вінтажного одягу. Партнер Depop навіть поділилася з InStyle кількома хитрощами, як знаходити цікаві вироби.

«Додавання ключових слів «Рідкісний» або «Вінтаж» перед будь-якими продуктами та трендами, які ви шукаєте, відкриє вам багато неймовірних продавців із бездоганним смаком, у яких можна придбати та знайти предмети,» — пише Каттрел по електронній пошті. «Пошук справжніх унікальних речей був дуже захоплюючим!»

Експерт також аналізувала тренди 2023 року на Depop у взутті, сорочках та джинсах, які варто купувати, допомагаючи нам оновити наші гардероби на майбутній рік.

Viva Magenta, колір року від Pantone, допоможе вам перетворити своє життя у 2023 році Найкращі вінтажні тренди взуття для покупок у 2023 році Зірковий стиліст Мімі Каттрел ділиться найкращими модними порадами на 2023 рік

«Мері Джейн, туфлі на котячому каблуці та черевики з маленьким квадратним носком.»

Найкращі вінтажні тренди в сукнях та сорочках для покупок у 2023 році

Зірковий стиліст Мімі Каттрел ділиться найкращими модними порадами на 2023 рік

«Корсети та стилі бюстгальтерів присутні всюди, але мені подобається експериментувати з шарами та бачу, як інші це роблять часто!»

9 способів носити верх корсета Найкращий тренд в джинсах для покупок у 2023 році

Зірковий стиліст Мімі Каттрел ділиться найкращими модними порадами на 2023 рік

«Думаю, нам всім варто готуватися до повернення міні-джинсів зі широкими штанинами. Протягом багатьох років це був ключовий елемент силуету, тому, без сумніву, ми побачимо його знову найближчим часом.»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *