У вправних руках професійного стиліста можна створити сучасну зачіску на будь-яку довжину або текстуру волосся.

Будь то товсті та кучеряві довгі локони або тонкі і прямі, ідей для довгих зачісок не вичерпно. Спокуслива хвилястість, бунтівні кучері, небридкі укладки або французькі коси – який образ сьогодні спокушає Вас? Просто! Це той, який робить Вас красивою.

   3  рекомендації та поради

   1. Кок

Класичний образ для довгого волосся для офісу або ефектний на вечірці, кок підкреслює будь-який стиль. Розкрийте свою внутрішню красу елегантними та бездоганними укладками. Спробуйте високий кок разом з чубчиками, і Ви точно привернете увагу.

   2. Хвіст

Носіть високо, хвіст якимось чином одночасно молодіжний і вишуканий. Для завершеного образу виділіть прядку волосся з хвоста та оберіть її навколо гумки, щоб приховати її. В кінцевому підсумку стильний хвіст – це заколка для хвоста. І що ж це таке? Навіть якщо це схоже на кок, насправді це хвіст, який заколотий вгору. Це зараз у тренді.

   3. Кучері – напів

Готові спробувати унікальний гламурний образ? Запитайте свого перукаря, щоб він закрутив Вам волосся від підборіддя до кінчиків. Разом з дуже низькою розділкою з боку і волоссям підчесаним назад за вушками, це чудовий спосіб підкреслити Ваше довге волосся.

  Кілька порад по догляду за довгим волоссям

  Часто розчісуйте

  • Розчісуйте волосся кожен день, щоб воно залишалось міцним, блискучим і без вузлів.
  • Розчісування видаляє відмерлі клітини шкіри та забруднення, які можуть мати негативний вплив на волосся.
  • Щоб уникнути пересихання волосся, подумайте про пропускання щоденного миття та зачісування волосся вгору щодруге.
  • Регулярно стригти кінчики, щоб усунути пошкодження кінчиків.

   Інвестуйте в якісні засоби

  • Використовуйте шампуні, сироватки та кондиціонери високої якості, рекомендовані Вашим перукарем, щоб зберігати Ваш найкрасивіший актив.
  • Утримуйте флакон з лаком для волосся принаймні на відстані 20 сантиметрів від Вашої голови, щоб зберегти природний рух волосся та уникнути зламаного вигляду.

   Дотримуйтесь збалансованої дієти

  • Довге волосся є більш вразливими, ніж коротке волосся.
  • Здоровий спосіб життя та збалансована дієта є важливими для блискучого вигляду локонів.
  • Дефіцит вітаміну В та дієти з недостатньою кількістю білків ослаблюють волокна і роблять волосся більш ламким.
  • Модниці можуть скористатися довгими зачісками, незалежно від форми обличчя. Легкі хвилі, чубчики, коси – все дозволено.

Головне – забезпечити баланс обличчя та підкреслити очі. Якщо у Вас не вистачає ідей для створення образу з довгим волоссям, запитайте поради у свого перукаря і обов’язково робіть замітки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *