В руках професійного стиліста можна створити сучасну зачіску на будь-яку довжину або текстуру волосся. Ось три поради.

Незалежно від того, чи товсті і кучеряві Ваши довгі локони, чи тонкі і рівні, ідей для довгих зачісок не вичерпується. Сенсуальні хвилі, бунтарські кучері, невпорядкована зачіска або французькі коси – який образ сьогодні Вас спокушає? Просто! Той, що робить Вас красивою.

           1. Коктейль

Класична зачіска для офісу або вражаюча для вечора танців, коктейль підкреслює будь-який образ. Виражайте свою внутрішню красу елегантними та бездоганними зачісками. Спробуйте високий коктейль разом із чубчиками, і Ви точно привернете увагу.

           2. Хвіст

Носіть високий хвіст, який дивовижно поєднує молодість і вишуканість. Щоб отримати завершений вигляд, відокремте прядку волосся від хвоста і оберіть її навколо резинки, щоб приховати її. Абсолютний шик — це зачіска «хвіст-пінап». А що це зачіска? Навіть якщо вона схожа на коктейль, насправді це хвіст з заколотими верхушками. Це завжди в тренді.

          3. Кучері – напів

Готові спробувати унікальний гламурний вигляд? Попросіть свого перукаря накрутити Ваші волосся від підборіддя і нижче. Разом із дуже глибоким розрізом збоку і зачіскою позаду вух, це чудовий спосіб підкреслити Ваші довгі волосся.

            Деякі поради для догляду за довгим волоссям

   Часто чесайте:

  • Чесайте волосся щодня, щоб вони залишалися сильними, блискучими і без вузлів.
  • Чесання видаляє відмерлі клітини шкіри і забруднення, які можуть тьмянити волосся.
  • Щоб уникнути пересихання волосся, розгляньте можливість пропускання щоденного миття і відправлення волосся в хвіст кожен інший день.
  • Регулярно стригте кінці, щоб позбавитися від січених кінчиків.

    Інвестуйте в якісні продукти:

  • Використовуйте шампуні, серуми і кондиціонери високої якості, рекомендовані Вашим перукарем, щоб зберегти Вашу найкращу природну красу.
  • Тримайте флакон з лаком для волосся принаймні на відстані 20 сантиметрів від голови, щоб зберегти природний рух волосся і уникнути стружкового вигляду.

   Дотримуйтесь збалансованої дієти:

  • Довге волосся вразливіше, ніж коротке.
  • Здоровий спосіб життя і збалансована дієта необхідні для блиску локонів.
  • Нестача вітаміну В та дієти, бідній у білках, ослаблюють волокна і роблять волосся більш ламкими.

Модниці можуть скористатися довгими зачісками незалежно від форми обличчя.  Легкі хвилі, чубчики, коси — все дозволено.

Важливо надавати гармонію обличчю і підкреслювати очі. Якщо у Вас закінчились ідеї для створення зачіски для довгих волосся, зверніться за порадою до свого перукаря і не забудьте робити записи.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *