Модні трендові стрижки для волосся середньої довжини

0

Середній та злегка рваний боб. Завдяки тому, що рвані кінчики розташовані лише внизу, створюється враження акуратної та об’ємної стрижки. Найкраще сюди підходить саме легка хвиля – вона робить тонке волосся візуально об’ємнішим.

Густому волоссю добре підійде класичне або асиметричне каре. Легкі тонкі і невидимі шари на потилиці зроблять його м’якшим і ще густішим. Якщо не знаєте, що вибрати, то це – перевірений варіант!

Довжина трохи нижче за плечі теж вважається середньою. Зробіть легкий асиметричний зріз із довшими пасмами біля обличчя. Це допоможе швидко позбутися нудного образу.

Якщо у Вас волосся нормальної густоти, спробуйте освіжити стрижку легкими рваними кінчиками. Плюс до всього, ці кінчики слід трохи профілірувати. Просто, стильно, модно!

Довгий багатошаровий чубчик користується попитом через те, що його можна вкладати по-різному: хочете – з центральним проділом, хочете – з глибоким бічним, а хочете – просто закиньте пасмо з одного боку на інший для створення чуттєвішого образу.

 

Подовжений градуйований чубчик і легка “драбинка” біля обличчя. Здається, тренди 90-х знову повертаються до нас! Ця стрижка нагадує образ героїні знаменитого серіалу “Елен та хлопці”, пам’ятаєте?

А як щодо такого креативного образу? Сміливо, чи не так? Чіткі лінії стрижки доповнені яскравим фарбуванням. Виглядає оригінально!

Боб-каре без чубчика. Ця стрижка здатна прикрасити будь-яку з Вас. Особливо красиво вона виглядає на густому, але тонкому волоссі.

Хвилястий боб з трохи асиметричним зрізом. Цю стрижку, здається, спробувала вже кожна жінка.

М’яка багатошаровість, великі хвилі, тонке мелірування. Цей образ – чарівний, жіночний, а стрижка універсальна та підходить всім.

Лонг боб без чубчика на прямому гладкому волоссі виглядає неймовірно привабливо. Довжина дозволить Вам експериментувати з укладками та зачісками, а не носити лише звичайний варіант.

М’які багатошарові кінці, які роблять волосся ще густішим. Цей ефект буде видно лише на нормальному волоссі хорошої густоти. Тому, якщо хочете освіжити образ, але не змінювати довжину, спробуйте поекспериментувати шарами на кінцях волосся.

Ще один чудовий образ із тонкими шарами, але по всьому периметру. Дуже жіночно та по італійськи!

Тонкі шари на кінчиках і подовжений косий чубчик. Неймовірно чуттєвий образ, який чудово підійде жінкам вікової категорії 40+.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *