Модний манікюр передбачає постійний моніторинг трендів, і вибір відповідних варіантів, виходячи з Ваших особистих особливостей та переваг. Наша добірка допоможе Вам визначитися, адже ми з’ясували, що пропонує наступний рік для власниць нігтів будь-якої довжини та форми.

        Модні тенденції з урахуванням довжини нігтів

Модний манікюр у наступному році виключає архіскладні дизайни, які були популярними кілька років тому — ліплення або численні стрази. Сьогодні тенденції зовсім інші, але не менш цікаві.

        Короткі нігті

Модний манікюр на короткі нігті може бути виконаний як в нюдових, так і в темних глибоких відтінках. Єдине, чого варто уникати, це кислотні кольори, якщо вони гармонійно не доповнюють інший образ.

        Різнокольоровий манікюр

Для тих, хто не може визначитися із кольором чи дизайном, є чудовий варіант: манікюр на різні руки. А на коротких нігтях він виглядає чудово.Такий варіант цікавий своєю варіативністю: наприклад, одна палітра кольорів, але різні відтінки: на одній руці — темніші, на іншій — світліші.Або ж можна взяти різні кольори – контрастні, але ті, що при цьому добре поєднуються між собою.Те саме стосується і дизайну: на різних руках він також може бути різним, головне, щоб усе разом виглядало гармонійно.

        Зелений манікюр

Колір зелені – один із головних хітів наступного року.Коротким нігтям він дуже підходить, особливо темні відтінки — так невелика нігтьова пластина візуально стає довшою.Вибір тону не важливий – від ніжного трав’янистого до благородного оливкового та соковитого смарагдового.

        Довгі нігті

Модний манікюр на довгі нігті дозволяє втілити будь-які фантазії, адже є де розгулятися.Яскраві і навіть неонові кольори як і раніше будуть в тренді, але все ж таки постарайтеся дотримуватися балансу і думайте, як манікюр підходить до Вашого образу.

        Аура

Такий варіант чимось нагадує звичний градієнт. Тільки він прямує не від основи до кінчика нігтя, а від центру до країв.В результаті малюнок нагадує ауру людини – таку, якою її зазвичай уявляють: коло з розсіяним сяйвом по краях.Колір такого манікюру може бути будь-яким, тільки не варто робити краї надто світлими, особливо у поєднанні з рожевою серединкою.

       Желейний манікюр

Назва говорить сама за себе: нігті мають виглядати так, ніби вкриті рідким желе: бути напівпрозорими, але при цьому яскравими. Досягти такого ефекту можна різними способами: деякі використовують спеціальне покриття, інші змішують прозорий гель з різнобарвними лаками. Він самодостатній, тому зазвичай не потребує додаткового дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *