Джинси давно перестали бути нудною річчю для базових образів. Сьогодні у тренді модель із декоративними елементами.

         1. Дірки та розрізи

Дірки та розрізи, мабуть, найзвичніші декоративні елементи, які можна зустріти дуже часто. Але важливо врахувати, що актуальними є лише невеликі дірки – джинси, в яких відсутня третина штанини, поки що залишилися в минулому.

        2. Вишивка

Вишивка теж повернулася в модиу, але у делікатному форматі.

        3. Стрази

А ось джинси зі стразами купуйте сміливо. Сяючі камені будуть у моді весь рік, і денім – один із найкращих способів додати цей елемент у свій кежуал-образ.

        4. Принт

Речі із принтами знову повернулися на полиці магазинів. Радимо придивитися до тонких малюнків на прозорому тлі, які начебто імітують тату. Або навпаки, майже зливаються із джинсою.

        5. Підвороти

У моду повернулися джинси кюлоти, а разом із ними – величезні помітні підвороти заввишки більше, ніж долоня. Носіть таку пару з каблуками чи лоферами на платформі.

           Яку посадку вибрати?

У моді залишається висока посадка. Проте базовий гардероб та яскраві тренди дозволяють вибрати і щось інше.

        1. Висока посадка

Висока посадка у тренді вже понад десять років. Для багатьох цей варіант став базою, яка допомагає приховати живіт, наголошує на талії і візуально подовжує ноги.

        2. Низька посадка

Джинси із низькою посадкою – відносно швидкоплинний тренд. Підкреслимо, що ми все ще не говоримо про низьку посадку, якою ми її пам’ятаємо з нульових. Актуальна низька посадка зараз – нижче за талію приблизно на 3-4 пальці.

Стилісти також не рекомендують носити такий денім, якщо вам хочеться приховати животик або підкреслити талію.

        3. Середня посадка

Це справжнісінька джинсова класика. Вона підходить абсолютно всім – незалежно від віку та типу фігури. Обийрайте джинси із середньою посадкою, якщо шукаєте базовий варіант, який довго залишатиметься актуальним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *