IPL-епілятори працюють на основі інтенсивного імпульсного світла і вже здобули досить велику популярність. Тому навряд чи можна вважати їх новинкою. Незважаючи на це, про IPL-епілятори існує неймовірна кількість міфів. По-перше, тому що вони не відповідають дійсності. По-друге, тому, що ці міфи в багатьох користувачів надовго відбили бажання спробувати IPL-епіляцію.

Якщо Ви також зацікавлені в цьому методі видалення небажаного волосся, обов’язково прочитайте цю статтю до кінця. Давайте спростувати будь-які чутки, які я зустрічаю й до сьогодні.

            Міф 1: IPL-епіляція спричиняє опіки

Чесно кажучи, мені ще ніколи не доводилось обпекти шкіру під час епіляції. Можливо, це було в доісторичні часи, коли IPL-епіляція щойно з’явилася. На сьогодні кожен якісний епілятор оснащений датчиком безпеки, який дозволяє регулювати інтенсивність спалахів, тому вигляд а-ля курка-гриль Вам зовсім не загрожує.

Міф 2: Домашня IPL-епіляція – це дорога й виснажлива процедура

Звичайно, за покупку IPL-епілятора Ви віддасте більше, ніж за одну процедуру епіляції в салоні краси. Але коли  підрахувати, скільки разів і як часто потрібно відвідувати салон краси, щоб досягти бажаного результату, виходить, що домашній епілятор – це справді дешево. І це ми не кажемо про підтримувальні сеанси, які необхідно проходити щоразу після серії основних процедур.

 • Середній епілятор витримує близько 200 000 спалахів, що становить приблизно 15 років використання.
 • Тому краще вибирати пристрій, який має лампу з великою кількістю спалахів.
 • Крім того, Ви можете робити епіляцію в будь-який час, коли захочете, й мені не потрібно чекати, поки косметолог у своєму розкладі знайде на Вас свій час.

          Міф 3: IPL-видалення волосся дає постійний результат

Це трохи не так. IPL-епілятор не пошкоджує волосяні фолікули, тому волоски постійно ростуть. Однак насправді чим частіше на початку робити епіляцію, тим повільніше буде рости волосся. Крім того, з часом волоски переходять у фазу спокою і починають випадати самовільно.

 • З початку, треба перші два місяці активно користуватися епілятором кожні 14 днів.
 • Потім треба робити епіляцію лише один раз на 4-6 тижнів, а в перервах між процедурами насолоджуватися своєю досконало гладенькою шкірою.

          Міф 4: Не можливо мати дітей через IPL-епіляцію

Цю нісенітницю розповідають не зовсім компетентні люди. Вони точно навіть не знали, звідки  ця «інформація», але під час розмови про довготривалу епіляцію вони повторювали: “Чи Ви знали, що коли   робити там унизу IPL-епіляцію, можна стати безплідною?” Тому виробники завжди вказують на упаковці, що IPL-епілятор не можна використовувати під час вагітності та годування груддю. Вісомий аргумент фірм-виробників, котрі ставлять на мапу свою репутацію!

 • Нічого не маємо проти цих переживань за Ваше здоров’я, але цей метод видалення волосся, мабуть, ніколи і не випробовувався на вагітних жінках і новоспечених матусях. Тому цілком логічно, що виробники не можуть рекомендувати його.

          Кому підійде IPL-епіляція?

Усім тим, хто має світлу шкіру і темніше волосся – і результати з домашньої IPL-епіляцією не змусять себе довго чекати.

 • Також IPL-епілятор можна використовувати на всіх частинах тіла, включаючи обличчя і інтимні зони.
 • Важливо: цей пристрій не підходить для смаглявої шкіри, світлого або рудого волосся, занадто чутливої шкіри, при екземі, висипці, веснянках, варикозному розширенні вен, розширених капілярах і інших захворюваннях шкіри.

          Як користуватися IPL-епілятором?

Користуватися домашнім IPL-епілятором дуже легко. Просто дотримуйтесь рекомендацій виробника і правил виконання процедури.

 • Спочатку слід ретельно поголити ділянку, яку Ви хочете обробити IPL-епілятором приблизно за 3–5 годин перед епіляцією.
 • Потім обрати насадку, призначену для тієї частини тіла, де Ви хочете видалити волосся.
 • Згодом увімкнути епілятор і вибрати ідеальну інтенсивність спалахів або зробити це за допомогою датчика, який автоматично регулює їхню силу відповідно до відтінку Вашої шкіри і волосся. Усе залежить від того, якою моделлю Ви користуєтеся.
 • Щойно IPL-епілятор буде готовий, можна розпочинати процедуру епіляції.

Можливо, настав час перевірити дію IPL-епіляції на власній шкірі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *