Лазерне видалення волосся – переваги та можливість

0

Ми всі знаємо, що лазерне видалення волосся – це простий процес видалення волосся за допомогою лазерного світла. Лазер пошкоджує волосяний фолікул. На перший погляд, це відмінний метод для тривалого зменшення волосся і, звісно, ідеально підходить для жінок. Крім того, це практичний та безпечний підхід, який використовують люди для видалення та сповільнення небажаного волосяного покриву.

           Безпечна інвестиція

Немає сумніву, що це високо прийнята техніка та відмінний спосіб досягти відмінного вигляду. Іншими словами, це підходить для людей, які хочуть позбутися волосся на нижньому животі, в пахвинах тощо. За деякими експертними думками, це безпечна інвестиція у красу та естетику, яка окупається дуже довго. Дійсно, ця техніка вільна від будь-яких ризиків і максимізує шанси на загальний успіх.

           Техніка

Важливо зрозуміти переваги використання техніки лазерного видалення волосся. Є лише кілька незначних реакцій на лазерне видалення волосся, і ті, що відбуваються, як правило, не тривають більше ніж кілька днів. Коли Ви розпочинаєте свою подорож з лазерним видаленням волосся, Вам вже ніколи не доведеться витрачати гроші на традиційні дорогі воскові процедури, креми для депіляції, бритви або інші методи видалення волосся. Можливо, це буде дорожче на початку, але протягом життя Ви заощадите велику суму, більше не витрачаючи на ці методи. Ви також зекономите багато часу, який інакше був би витрачений на гоління або воскові процедури.

           Приваблива опція

На відміну від воску, ниток, Вам не потрібно буде терпіти незручні та непривабливі врослі волосини. Ви також не будете мати подразнення від бритви або воску. Лазерне видалення волосся навіть може поліпшити врослі волосини. Вам не потрібно мати поверхневе волосся для процедури лазерного видалення волосся. Вам радять поголитися безпосередньо перед сесією, щоб уникнути паління будь-якого поверхневого волосся.

           Відтінок шкіри

Це означає, що, поки Ви чекаєте, коли лазерне видалення волосся почне працювати, Ви можете залишатися без волосся, на відміну від воску та інших методів видалення волосся, де Вам потрібно мати достатньо довге поверхневе волосся перед сесією. Лазерне видалення волосся спеціально націлене на волосся прямо внизу волосяного фолікулу. Це конкретна перевага над інтенсивним світлом імпульсного впливу (IPL) на видалення волосся, оскільки використання лазера робить його більш придатним для лікування людей з темними відтінками шкіри. Точність також означає, що Ви повинні отримати результати швидше.

          Лазерне видалення волосся на нижній частині черева

Більшість людей вибирають лазерне видалення волосся на нижній частині черева через цикл росту волосся; отже, це потрібно робити один раз на місяць для отримання оптимальних результатів. Ви побачите деякі результати після однієї процедури, але найкращі результати будуть через 12-18 місяців. Результати будуть варіюватися від особи до особи. Потім Вам знадобляться дотикові візити для лазерного видалення волосся на нижній частині черева приблизно два рази на рік, щоб підтримувати свої результати.

          Підсумовуючи

Час обробки швидкий, хоча швидкість буде залежати від розміру області, яка обробляється, і Ви ймовірно побачите результати протягом перших кількох тижнів.

  • Ви також можете врахувати час, який Ви зекономите, не гоління чи не роблячи регулярні воскові процедури.
  • Більшість пацієнтів можуть досягти постійного видалення волосся протягом 3-7 сеансів, тому лазерне видалення волосся є успішним.

Отже, обирайте лазерне видалення волосся  для найкращих результатів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *