Коротка зачіска

Короткі зачіски підкорюють червону доріжку. Не дозволяйте, щоб бабуся украла шоу — скоротьте своє довге волосся!

Коротка зачіска- тренд на зростання

Рок-зірки та кінозірки робили такі кроки у минулому. І останнім часом десятки молодих зірочок також пішли цим шляхом. Все про короткі зачіски!

Обговоріть це зі своїм стилістом

Короткі зачіски не формуються лише декількома зрізами ножиць, хоча для ідеального стриження Вам потрібні дуже хороші ножиці.

Щоб Ваша коротка зачіска була успішною, Вам потрібно носити її з впевненістю. Якщо Ви той тип людини, який починає плакати при найменшій зміні, то, можливо, коротка зачіска не для Вас, або принаймні розгляньте плавний перехід.

  • Тому важливо обговорити свій проект із своїм стилістом.
  • Розкажіть йому або їй про ваші обмеження, наприклад, про те, що Ви не хочете, щоб Вам вибрили волосся в скронях або на потилиці.

Яка коротка зачіска підходить Вам найкраще?

Хлопчачий стиль, кучерявий, з підстрижкою, гладкий, асиметричний або розкуті: модні короткі зачіски доступні в безлічі стилів, іноді рокових, іноді гламурних або шалених, але завжди дуже еджових.

Чим молодші Ви, тим легше Вам підібрати будь-який короткий зачіскальний каприз, хоча експерти, тим не менш, рекомендують вибирати стиль, який сумісний з Вашим обличчям і особистістю.

  • Овальне обличчя: Ви можете (майже) дати волю своєму стилістові!
  • Кругле обличчя: Зробіть обличчя довшим, давши стилю трохи висоти.
  • Трикутне обличчя: Форму обличчя можна збалансувати, обмеживши об’єм у верхній частині голови і акцентуючи увагу на потилиці.
  • Квадратне обличчя: Рекомендується вибрати м’якішу стрижку, яка не зміцнює Ваші риси.

Текстура і колір

Природність вашого волосся — тонка, густа, кучерява або текстурна — повинна мати значення у вашому виборі стрижки. Щоб короткий стиль був неперевершеним, попросіть Вашого колориста додати декілька підсвічувань на Ваше волосся. Вони зроблять його блискучим, як тисяча світлин.

Догляд

Незалежно від того, коротке у Вас волосся чи довге, догляд за ними є важливим. Піклуйтеся про своє волосся; чудовий стиль починається з гарного стриження на здоровому волоссі.

  • Щоб оновити коротку зачіску, експерти рекомендують стрижку або поправку кожні шість-вісім тижнів.
  • Використовуйте продукти для волосся, які рекомендує Ваш стиліст, відповідно до Вашого зачіски і типу волосся.
  • Уникаєте зловживання продуктами; натуральний вигляд має найвищі рейтинги при оцінці навіть коротких зачісок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *