Кокосова олія є одним з найпопулярніших і універсальних засобів у догляді за волоссям. Вона покращує зовнішній вигляд і якість локонів, а при регулярному використанні волосся менше пошкоджується і стає набагато міцнішим.

У складі кокосової олії міститься велика кількість корисних жирних кислот, вітамінів та корисних мікроелементів, які запобігають втраті вологи, підвищують еластичність, пружність та товщину волосся, а також повертають здоровий та красивий вигляд.

Найкраще використовувати нерафіновану олію холодного віджиму, саме в ній зберігаються всі поживні речовини.

Ефективні способи використання кокосової олії для волосся:

  • Для відновлення волосся: розігріваємо кокосову олію на водяній бані і наносимо буквально 2-3 краплі засобу на вологе волосся. Акуратно розподіляємо по всій довжині (не торкаючись коріння і шкіри голови), потім одягаємо поліетиленову шапочку і загортаємо голову рушником. Через 1-2 години змиваємо з використанням шампуню.
  • Для глибокого відновлення волосся: робимо все те ж саме, що і в першому способі, але наносимо олію на сухе волосся і залишаємо на цілу ніч. Для зручності волосся можна заплести в кіску.

Даний спосіб не рекомендується використовувати жінкам з освітленим волоссям, або тим, у кого є мелірування, оскільки олія може зробити волосся жовтішим або темнішим.

Жінкам з фарбованим волоссям варто пам’ятати про те, що кокосова олія вимиває фарбу з волосся.

  • Кокосовий кератин для глибокого живлення та випрямлення волосся: змішуємо 1-2 чайні ложки кокосової олії, 1 чайну ложку гліцерину та 2-4 столові ложки маски для волосся (залежно від довжини волосся).
  • Потім ретельно розподіляємо на чисте, вологе волосся (не торкаючись коріння та шкіри голови) і пару хвилин прогріваємо феном.
  • Одягаємо поліетиленову шапочку, загортаємо рушником і тримаємо на волоссі 20-30 хвилин.
  • Потім змиваємо з використанням шампуню.

Усі перелічені вище процедури рекомендується повторювати не частіше ніж 1 раз на 10-14 днів.

  • Догляд, що не змивається: краплю олії розподіляємо в долонях і наносимо на всю довжину або тільки на кінчики. Тут головне не переборщити з олією, інакше волосся стане жирним і його доведеться перемивати.

Чому кокосова олія може сушити волосся?

Насправді олії не сушать волосся, а вимивають з них залишки доглядових засобів. Тобто ті маски, креми, спреї та інші засоби на основі силіконів, які Ви використовуєте у своєму догляді, вимиваються.

Силікони не відновлюють пошкоджене волосся! Вони обволікають волосся і заповнюють порожнечі, що утворилися внаслідок ушкоджень. Так, силікони покращують зовнішній вигляд локонів і полегшують розчісування, але вони не відновлюють волосся. Тому, при переході на натуральні засоби доведеться трохи почекати, поки олія кокосу не накопичиться у достатній кількості у структурі волосся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *