У затишній домашній атмосфері хочеться почуватися максимально зручно та повністю розслабитися. У цьому допоможе комфортний одяг, який не обмежує свободу рухів та не тисне.

        Жіночий халат – важливий елемент стилю

У затишній домашній атмосфері хочеться почуватися максимально зручно та повністю розслабитися. У цьому допоможе комфортний одяг, який не обмежує свободу рухів та не тисне. Прагнучи до зручності та розслаблення, не варто забувати, що навіть вдома важливо виглядати привабливо та охайно. У цьому допоможе гарний халат.

  • У ньому можуть бути вдало поєднані привабливість, зручність, затишність та неповторний стиль, що робить такий одяг найкращим рішенням для дому.
  • Халат можна накинути на плечі після гарячої ванни, надіти на сніданок, а іноді навіть зустріти у ньому гостей.
  • У комфортному одязі зручно розслабитись ввечері перед телевізором або насолодитися читанням книги.

Дізнавшись, як вибрати халат, Ви виглядатимете елегантно і сучасно кожен день.

         Основні типи моделей

Якщо Ви думаєте, що можете вибрати халат самостійно, швидше за все, Ви просто не знаєте про всю різноманітність виробів, яку пропонують виробники сьогодні. Раніше достатньо було зайти в магазин і лише підібрати відповідне забарвлення і розмір. Сьогодні доведеться визначитися з набагато більшим числом параметрів:

  • призначення;
  • матеріал;
  • довжина;
  • дизайн.

Прогадаєте з однією з характеристик – отримаєте незручний або невідповідний одяг, який не прикрасить Ваш побут і не додасть комфорту. Ось чому не варто вибирати халати поспіхом, тим більше що якісні вироби коштують недешево.

        Як вибрати халат з урахуванням його призначення?

Халат – це майже універсальна річ. У ньому жінка може займатися повсякденними справами та відпочивати. Його можна надіти після прийому ванни та душу або носити як домашній повсякденний одяг. Відповідь на питання, як вибрати жіночий халат, багато в чому залежить від Ваших планів.

  • Банні моделі виготовляють з матеріалів, які здатні добре вбирати вологу і при цьому зігрівати. Такі вироби дуже зручні – їх можна швидко надіти та зафіксувати за допомогою пояса. Як правило, тут відсутні всілякі застібки та гудзики, що прискорює процес одягання. Багато моделей доповнюються капюшоном, щоб можна було прикрити мокру голову та уникнути застуди. Часто банні халати шиють зі світлих тканин, що символізують чистоту, спокій та розслаблення. Враховуючи призначення моделі, таке забарвлення цілком виправдане. Крім того, світлий відтінок дозволяє стежити за чистотою одягу та своєчасно відправити його у прання у разі появи забруднень.
  • Для виконання домашніх обов’язків зручнішими виявляться речі з застібкою за допомогою ґудзиків або блискавки. Такий одяг надійно зафіксований, що дозволить уникнути курйозних ситуацій з випадковим розв’язуванням пояса. Домашні халатики відрізняються великою різноманітністю дизайнів та кольорів. Наявність моделей різної довжини та дизайну дозволяє підбирати вироби до будь-яких пір року та комплекції фігури. Вони користуються попитом у представниць різних поколінь.

Вибираючи халат для себе, можна не слідувати строго його призначенню. Насправді ніщо не завадить Вам одягнути банну модель для виконання домашньої роботи або накинути повсякденний одяг після душу. Призначення того чи іншого виробу лише говорить про те, як його найбільш комфортно носити, але не обмежує Ваші можливості.

          Теплі халати для зимового періоду

Тип тканини, що використовується при пошитті халата, багато в чому визначає його зручність та призначення. Для лазні часто вибирають об’ємні махрові вироби, які дарують відчуття затишку та тепла одним своїм виглядом. Такі речі виготовляють з:

  • Бавовни. Натуральний матеріал дуже приємний до тіла, добре вбирає вологу, зберігає тепло та пропускає повітря. Такі речі не бояться частих прань і відрізняються тривалим терміном служби. Бавовняні вироби підходять навіть алергікам;
  • Мікрокотону. Тканина виткана з ниток довговолокнистої єгипетської бавовни. Крім типових якостей котону, матеріал має підвищену щільність і легкість. До переваг також відносять м’якість та ніжність виробів;
  • Бамбука. Унікальний матеріал, здатність до поглинання вологи якого в 4 рази більше, ніж у звичної для нас бавовни. Завдяки цьому бамбукові халатики є найкращим вибором для відвідування лазні. Крім того, тканина має бактерицидні властивості – у ній не створюється сприятливе середовище для розвитку мікроорганізмів, тому не з’являються сторонні запахи;
  • Велюру. Матеріал має короткий щільний ворс і відрізняється підвищеною міцністю та зносостійкістю. Халати з велюру виглядають «дорого» завдяки схожості матеріалу з оксамитом. Вони не мнуться, що дозволяє завжди виглядати охайно в домашньому одязі;
  • Велсофту. Синтетичний матеріал є більш бюджетною версією махрових халатів з натуральних тканин. Вибираючи одяг з велсофту, краще зупинити свою увагу на моделях середнього або високого цінового сегмента. Дешевий матеріал може не виправдати очікувань щодо якості – швидко втратить форму або створюватиме парниковий ефект.
  • Махровий халатик. Він подарує затишок у холодну та сиру погоду. Він зігріє після прийому ванни або душу та дозволить комфортно провести час перед сном. Тим, хто планує займатися домашніми справами в такому одязі, краще віддати перевагу виробам з синтетичних тканин. Їх легко прати, вони швидко сохнуть, що дозволить не турбуватися через випадкові плями.

Вибір гарного домашнього халату завжди залишається за Вами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *