Як зробити домашній педикюр- це Вам під силу!
Нарешті можна сховати свої чоботи й теплі шкарпетки найдальше в кут шафи та витягти літні сандалі. Але не забувайте, що до відкритого взуття Вам найбільше пасуватимуть ретельно доглянуті стопи.
Педикюр — справа не лише в естетиці
Чому необхідно регулярно знаходити час для педикюру? Догляд за ступнями — однозначно не розкіш і не марна трата часу.
- Він важливий для Вас і з медичної точки зору. Якщо довго ним нехтувати, Ви ризикуєте отримати врослі нігті, мозолі чи болючі тріщини на ороговілій шкірі.
- Педикюр слід робити приблизно один раз на 5 тижнів. Влітку можна й частіше, але, звичайно, це дуже індивідуально.
- Важливо просто пам’ятати про те, що потрібно Вашим ногам. Адже це їм доводиться носити Вас на собі цілісінький день!
5 простих кроків для домашнього педикюру
1. Ретельно підготуйте ноги
Спочатку візьміть засіб для зняття лаку й видаліть залишки старого покриття з нігтів. Потім занурте ноги в гарячу ванночку принаймні на 10 хвилин. Це пом’якшить шкіру на ступнях та поверхню нігтів і полегшить роботу з ними. У ванночку можна додати оцет для профілактики появи грибка — використовуйте 1-2 столові ложки на літр води — або натуральну олію для ще інтенсивнішого пом’якшення шкіри. На цьому етапі Ви також можете використати пілінг для ніг, за допомогою якого розпочнете процес відлущування.
2. Надайте нігтям форму
Після виймання ніг із ванни й висушування підстрижіть нігті. Важливо завжди надавати їм прямої форми, щоб уникнути їхнього можливого вростання. Після підпилювання пилочкою обробіть нігті, надайте їм форми та за необхідності зробіть чистку.
3. Позбудьтеся старої шкіри
Існує кілька варіантів видалення ороговілої шкіри, тому самі вирішуйте, який Вам підійде найбільше. З яких інструментів для педикюру можна вибирати?
- Класична пемза відмінно підходить для домашнього використання, хоча з нею потрібно запастися терпінням, адже Ви не позбудетеся ороговілої шкіри відразу. Вам справді доведеться певний час шліфувати ступні, перш ніж їхня поверхня стане гладенькою.
- Пилка для ніг дещо ефективніша, але її поверхня шорсткіша, тому ми рекомендуємо наприкінці процедури заполірувати ступні дрібнішою пемзою або пілінгом.
- Якщо Ви маєте справу з дійсно твердою шкірою, спробуйте електричну пилку для ніг, яка допоможе виправити ситуацію в найгірших місцях лише за кілька хвилин.
- Зверніть увагу на всі ділянки з ороговілою шкірою та пам’ятайте, що її видалення не відбувається так швидко, як за допомогою бритви або скальпеля. Хоча їх можна придбати для використання вдома, ми рекомендуємо обмежитися пилкою для нігтів або пемзою.
- Не забудьте завершити процедуру нанесенням пілінгу та приємним масажем.
- Спробуйте використати відлущувальні шкарпетки, які допоможуть Вам ефективно видалити ороговілу шкіру без зайвого зусилля. Вони містять спеціальні речовини, які сприяють природному оновленню шкіри, і після застосування шкіра поступово відлущується сама.
Використання відлущувальної маски для ніг, з AHA-кислотами допоможе ефективно видалити ороговілу шкіру. Просто залиште маску на ступнях протягом півтори години, і в наступні дні ви помітите, як шкіра стає більш м’якою. Крім того, маска містить олії ши та чайного дерева, які доглядають за шкірою.
Кислоти також сприяють відлущуванню ороговілої шкіри ніг. Маски з екстрактами ромашки, папайї та лимона заспокоюють шкіру і сприяють її регенерації та живленню.
4. Не забувайте про зволоження!
- Після видалення надлишків шкіри нанесіть зволожувальний крем для ніг, який містить саліцилову кислоту та гіалуронову кислоту для пом’якшення і зволоження шкіри.
- Додатково, для якісного догляду за нігтями можна використовувати живильні маски, наприклад, з олією ши, що допоможе регенерувати та пом’якшувати шкіру і нігті.
5. Не забудьте нанести лак для ніг
Оберіть улюблений колір та використовуйте набір для догляду за нігтями, який включає відновлювальний лак та захисний топ.
Готово! Ваші ніжки тепер ідеально підготовлені до теплого сезону завдяки домашньому педикюру.