Чи Ви коли-небудь прокидалися вранці, і не можете уявити собі, як надягти свій улюблений аромат? Ну, це трапляється через те, що різні аромати впливають на наше самопочуття і, до певної міри, на те, як пройде Ваш день. Може здатися, що це наукова фантастика, але правда в тому, що інгредієнти, які використовуються у виготовленні будь-якого парфуму, можуть викликати різний настрій у Вас.

 • Для любителів парфумів саме тому у Вас є різні аромати. Це стосується не лише заходів, але загалом того, як Ви будете відчувати себе, носячи певний аромат. Ваше відчуття запаху тісно пов’язане з частиною Вашого мозку, яку називають гіппокамп. Це та частина, яка обробляє емоції, почуття, а також пам’ять. Тому можливо, Ви асоціюєте певні запахи з конкретними подіями.
 • Оскільки емоції, почуття і запахи взаємопов’язані, логічно, що певний аромат буде впливати на Вас позитивно чи негативно. Читайте далі, щоб дізнатися, як впливають запахи на Ваші емоції і як Ви можете використовувати їх для контролю Вашого настрою.

          Як запахи впливають на Ваш настрій і емоції?

Дослідження показує, що люди реагують не лише на запахи навколо них, але вони часто пов’язані з пам’яттю чи ситуацією. Причина, чому певний аромат може впливати на Вас, полягає в тому, що він має зв’язок з пам’яттю; тому, якщо це приємно, Ви ймовірно будете відчувати себе краще.

Є загальна думка, що аромати, які мають солодкий або приємний запах, автоматично піднімають настрій і роблять Вас щасливішими. Однак деякі дослідження показали, що це не завжди так, особливо оскільки запахи і емоції пов’язані. З цього приводу Ваші очікування від аромату мають багато спільного з тим, як Ви будете відчувати після його запаху.

Через ефекти, які викликають аромати у людей, їх використовують для впливу на їхні рішення, і це одна з причин, чому Вам дозволяють відчути аромат парфуму перед його покупкою. Ймовірно, після відчуття приємного аромату Ви забудете про велику ціну та купите його. Це тому, що він робить Вас відчувати себе ефективно або навіть класно, що взагалі завжди приваблює людей.

          Які аромати використовуються в парфумах і як вони Вас впливають?

Запахи, які використовуються у виготовленні Ваших улюблених парфумів, ретельно обираються, тож це не є випадковість. Вони розуміють ефект, який можуть викликати певні аромати, і тому є кілька основних інгредієнтів, які часто використовуються.

Нижче наведено кілька загальновживаних і їх вплив на Вас:

          Бергамот

Це один із найпоширеніших ароматів, які використовуються для створення цитрусових ароматів.

 • Завдяки його солодкавому аромату цитрусових, він має здатність миттєво піднімати Ваш настрій, зробивши Вас більше енергійними.
 • Це неймовірний запах для тих моментів, коли Ви відчуваєте себе втомленими чи перевантаженими.
 • Отже, чи Ви сердиті, почуваєтеся нещасливими або пригніченими, парфуми на основі бергамоту дадуть Вам заряд бодьорості.
 • Ще одним плюсом є те, що він пахне красиво, як суміш літа та весни, отже, Ви отримаєте компліменти.

          Ваніль

Дуже мало людей не люблять запах свіжоприготованого випічки і кав’ярні, оскільки він надає відчуття затишку, тепла і комфорту.

 • Ваніль – один з найкращих ароматів для відчуття радості, коли він використовується належним чином, але він може спричинити ностальгію за домом, тому будьте обережні.
 • Це один з найтепліших ароматів, який надає Вам відчуття того, що Ви танете в усю цю затишність, тому коли Ви почуваєте себе самотніми, сумними чи без настрою, це відмінне рішення.
 • Ви можете використовувати його в ароматах або навіть свічках, що є чудовим способом не тільки прогріти Ваш простір, але й підкреслити відчуття домашнього затишку.

            Жасмин

Це божественний, заспокійливий і має седативний ефект, тому це ідеальний запах, коли у Вас триває тривожність або панічний напад.

 • Він миттєво дарує Вам відчуття миру, тому легше дозволяти Вашим турботам розтанути і викликати розслаблення розуму.
 • Якщо Ви відчуваєте психічне виснаження, кілька подихів аромату, зробленого в основному з жасміну, допоможе знеболювати це.
 • Це також чудовий аромат для використання під час або поблизу сну, оскільки він дозволяє Вам впорядкуватися і швидко заснути.

           Сандалове дерево

Це гострий аромат, який спонукає до відчуття розслаблення через його солодкий, але димчастий запах.

 • Він темний і часто описується як трошки хмарно, тому це не те, що Вам потрібно, коли Ви переживаєте нудний день.
 • Сандалове дерево викликає відчуття чутливості і таємниці, тому це ідеальний запах для вечірки з романтичним партнером або для спокійного недільного дня.

           Гібіскус

Можливо, Ви не знаєте цього, але крім його значущих впливів на здоров’я, гібіскус – один з найкращих квітів, які використовуються для виготовлення різноманітних ароматів.

 • Він надає свіжу, але дуже квіткову ноту, тому ймовірно, Ви почуватимете себе жвавими і більш впевненими.
 • Він відмінно підходить, коли Вам потрібно освіжити себе. Гібіскус є ніжним і жіночним, не будучи занадто виразним.
 • Таким чином, він чудово підходить для використання в офісі або на співбесіді, де Вам потрібно мати всі свої сили.

Тепер, коли Ви знаєте, як різні запахи впливають на Ваш стан, Вам слід більше уваги приділяти типам парфумів, які Ви купуєте. Вам може подобатися теплі та темні аромати, але в дні, коли Ви відчуваєте себе нещасними, Вам потрібен заряд для того, щоб розпочати день.

Отримайте різноманіття для різних днів, оскільки іноді все, що Вам потрібно, – це правильний аромат, щоб допомогти Вам завоювати світ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *