Щоб вибрати жіночу поясну сумку, слід керуватися кількома важливими моментами.

 Ось деякі поради, які допоможуть зробити правильний вибір

 1. Зовнішній вигляд. Він є першим і очевидним аспектом. Аксесуар повинен сподобатися Вам з першого погляду. Якщо у Вас є які-небудь сумніви, краще відкласти покупку або розглянути інший варіант. Любительки строгих ліній, ймовірно, звернуть увагу на лаконічні моделі, стильні та збережені. Для тих, хто віддає перевагу спортивному стилю, підійдуть поясні сумки звичайного дизайну. А для тих, хто вибирає жіночні аксесуари, підходять моделі з нестандартним виглядом, доповнені різними декоративними елементами (наприклад, кисточками).
 2. Ціна. Дорогі речі далеко не для всіх. Проте не варто полишатися за низькою ціною. Якісний аксесуар не може коштувати дуже дешево. А непоядковий товар втратить вигляд після короткого використання та стане причиною розчарувань.
 3. Виробник. Очевидно, що варто віддавати перевагу продукції перевірених брендів (вітчизняних чи зарубіжних). Сумки від таких компаній, відрізняються цікавим дизайном, високою якістю та функціональністю.
 4. Матеріал. Натуральна шкіра є найкращим вибором, оскільки вона може мати різні види обробки. Шкіряні аксесуари виглядають стильно та дорого, вони довго зберігають свій зовнішній вигляд, не бояться погідних умов та залишаються у тренді.

   Чорний? Білий? Або може, синій?

 • Що до кольору, тут немає жодних обмежень. Модниці, які віддають перевагу яскравим відтінкам, можуть вибрати сумки червоного, синього, фіолетового, зеленого або блакитного кольорів.
 • Тим, хто віддає перевагу ніжним відтінкам, варто оглянути бежеві, рожеві, білі моделі.
 • А от звичайні чорні, сірі, коричневі аксесуари — це вічна класика, яка ніколи не втрачає актуальності й чудово вписується у будь-який образ. Якщо Ви плануєте придбати сумочку в якості подарунка, цей варіант буде найкращим (особливо, якщо Ви не впевнені в уподобаннях одарюваної особи).

   Функціональність та якість фурнітури

 • Окрім кольору, при виборі слід звернути увагу на функціональність, а також якість фурнітури.
 • Наявність кишень та відділень дозволить розмістити всі речі по місцях, а ремінець з можливістю регулювання — ідеально підігнати модель під фігуру.
 • Якщо Ви плануєте носити аксесуар не лише на поясі, але й через плече (на грудях), варто переконатися, що його ремінець дає таку можливість.
 • Щодо фурнітури, очевидно, що несподівано застрягла блискавка може дуже погано підірвати настрій.
 • Тому надійні виробники дбають про цей аспект і оснащують свої вироби лише якісними та надійними блискавками, застібками, пряжками та карабінами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *