Щоб вибрати дорожню жіночу сумку, слід керуватися кількома важливими факторами. Така сумка є зручним аксесуаром, який може дуже допомогти під час подорожей та відряджень. Вона виглядає стильно і чудово пасує до офісного стилю одягу!

    Вибір дорожної сумки

Дорожні сумки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але найоптимальнішим варіантом є натуральна шкіра.

  • Такі вироби виглядають дуже стильно та дорого, завжди у тренді й пасують до будь-якого одягу. Крім того, натуральна шкіра є досить міцним матеріалом і має тривалий термін служби. Догляд за шкірою не занадто складний: достатньо знати кілька правил (не прати, регулярно протирати вологою тканиною, сушити подалі від обігрівачів, зберігати у натуральному чохлі).
  • Також дуже важливо визначитися з розміром сумки. Якщо Ви плануєте носити багато речей, зверніть увагу на більш вмісткі моделі. Деякі з них навіть додатково оснащені висувною ручкою та колесиками, що дозволяє не тільки носити сумку в руках або на плечі, але і тягти її там, де це можливо. Компактніші моделі зручні, якщо Ви часто подорожуєте літаками – їх можна брати з собою як ручну поклажу.

Крім того, необхідно визначитися з внутрішнім «змістом» моделі. Часто носите з собою ноутбук? Тоді шукайте вироби зі спеціальним відділенням для гаджетів. Це дозволить не боятися за збереження електронних пристроїв.

    Фурнітура

Особливу увагу потрібно приділити якості фурнітури.

  • Блискавки, карабіни, застібки – все повинно працювати бездоганно. Але як бути, якщо перевірити все неможливо? Наприклад, якщо Ви купуєте сумку онлайн?
  • У цьому випадку слід вибирати модель від добре зарекомендованого бренду й робити покупку лише на надійному ресурсі.

   Колір та дізайн

Щодо кольору та дизайну, тут все вирішують особисті уподобання. Єдине, що варто відзначити, це те, що підбирати відтінок аксесуара під колір взуття зовсім не обов’язково. Сумка може поєднуватися з пальто або шарфом, поясом або шапкою, або ж бути окремим елементом – строгих правил не існує.

   Особливості вибору шкіряних сумок

Вироби з натуральної шкіри можуть бути виготовлені з різних її видів:

  • гладкої;
  • текстурної;
  • вінтажної.

Часто покупці питаються, який варіант обрати, який більш практичний і краще виглядає при тривалому користуванні. Однозначної відповіді не існує.

  • Вироби з гладкої шкіри дуже неприхильні до догляду, будь-яку подряпину на них досить легко замазати спеціальним засобом.
  • На моделях з вінтажної шкіри потертості та подряпини з’являються дуже легко (вони вже є вихідними), але це зовсім не псує зовнішній вигляд, навпаки, навіть служить певною окрасою.
  • Сумки з текстурної шкіри також мають свої переваги: вони виглядають дуже стильно, на них не так швидко з’являються сліди від користування.

Тому просто обирайте виріб, який Вам подобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *