Чи це через Інтернет, чи під час подорожей, покупки в інших країнах – це чудовий спосіб знайти унікальні товари. Ось декілька порад, які допоможуть вам отримати вигоду від великих знижок у різних куточках світу.

Де знайти вигідні пропозиції

У Гонконгу ціни на модний одяг можуть бути менше ніж вдвічі нижчі за канадські, а також тут дешевше коштовні прикраси. Для доступного одягу спробуйте Stanley Market. Ще більше знижок на одяг і взуття в центрі Гонконгу в The Lanes (Li Yuen Streets, East and West).
У Нью-Йорку шукайте вигідні пропозиції в районі Garment District у нижньому Манхеттені. Орієнтуйтеся на великі імена дизайнерів зі знижками.
Відвідайте Афіни у серпні та лютому за найкращими пропозиціями зі шкіряних виробів. Спробуйте Ermou Street, недалеко від Syntagma Square, Eolou Street та Agiou Marou для одягу зі знижками та Kolonáki для дизайнерського одягу та аксесуарів.
Італія відома своєю взуттям і шкіряними виробами. Якщо ви в Флоренції, відвідайте великі торгові центри, де можна знайти дизайнерські товари зі знижками до 60%.
Париж славиться як світова модна столиця. Відвідуйте під час розпродажів у січні або липні для вигідних покупок у великих універмагах.

Покупки за кордоном

Багато канадців, які живуть поблизу кордону з США, їздять на південь, щоб скористатися нижчими цінами у магазинах і великими знижками у фабричних магазинах.
Дизайнерські та торгові марки мають десятки магазинів у багатьох північних штатах США, і ціни часто знижені на 70%.
Магазини зі знижками пропонують дизайнерський та торговий одяг, аксесуари та товари для дому зі знижкою до 60%.

Обережно: мито та податки

При покупках у Сполучених Штатах не припускайте, що продукт був виготовлений там. Якщо це так, переконайтеся, що у вас є документація для підтвердження походження товарів, якщо митний інспектор поставить питання.
Будь-яке мито, яке ви повинні сплатити, зазвичай базується на типі та вартості вашого товару, конвертованого в канадські долари, включаючи будь-які іноземні податки, які ви заплатили.
Вам також доведеться сплатити податок на товари та послуги (GST) або гармонійний податок на продажі (HST) і, у деяких провінціях, провінційний податок.
Ви можете заявити особисте звільнення, якщо товари, які ви купуєте, не призначені для перепродажу. Сума залежить від тривалості вашої подорожі.

Додаткові витрати інтернет-покупок

Мита та податки також стосуються товарів, куплених в Інтернеті. При розрахунках враховуйте їх, а також вартість доставки.
Чи ви подорожуєте світом, чи ви переглядаєте Інтернет з дому, міжнародні покупки – це чудовий спосіб знайти унікальні та доступні товари. Просто переконайтеся, що ви точно знаєте, що купуєте та скільки платите, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Приємного шопінгу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *