Жіночий рюкзак можна оновити та прикрасити на багато способів

 • Все залежить від типу аксесуара: очевидно, що маленький рюкзачок та похідний варіант можливо прикрасити однаково.
 • Також важливо, з якого матеріалу виготовлений рюкзак. Це може бути натуральна шкіра, штучна, тканина (льон або нейлон) або різні комбінації матеріалів.
 • Тканинні моделі прикрашати найпростіше. На них можна приколоти різні значки, не боячись пошкодити матеріал (наприклад, як у випадку зі шкірою).

    Існують й інші варіанти

 1. Якщо бажаєте, можна щось вишити: квіти, орнамент, якісь написи чи символи, навіть картину. Все залежить від ваших навичок, смаку та призначення рюкзака.
 2. Ще одна ідея – використовувати нашивки, які представлені великим асортиментом у магазинах для рукоділля.
 3. Також можна прикрасити рюкзак стразами, намистинами, стрічками – обмежень немає. Звичайно, це відповідно для міських рюкзаків, з якими зручно вирушити на прогулянку або на роботу (навчання), а також невеликих аксесуарів, які можна використовувати й для особливих випадків (відвідування театру, кафе, святкування). Рюкзак можна перетворити на справжнє шедевр мистецтва!
 4. Якщо йдеться про вироби зі шкіри та її замінників, то тут все трохи інакше. Такий рюкзак також можна вишити чи прикрасити нашивками, але пам’ятайте, що на матеріалі можуть залишитися сліди від проколов, тому будьте обережні.

     Інші радикальні способи

 • Наприклад, можна прикрасити рюкзак якимось брелоком (маленьким, великим – все залежить від Вашого смаку). Таких брелоків може бути навіть кілька, вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів (пластик, дерево, метал, бісер, стрічки, хутро, черепашки – фантазія просто безмежна).
 • Також можна прикрасити шкіряну модель значками (їх можна приколоти так, щоб вони не порушили цілісність матеріалу).
 • Деякі модниці прикрашають рюкзак стильним хусточком, просто пов’язавши його навколо ручки чи ремінця. Швидко, просто і можна змінювати декоративні елементи так часто, як побажаєте (наприклад, відбирати їх у тон одягу чи взуття).

    Типи рюкзаків

Багатьох людей слово “рюкзак” асоціюється із спортивним стилем, тренуваннями, походами. Тому в уяві малюються виключно спортивні моделі, безумовно, зручні та практичні, але зовсім не вишукані та жіночі. Однак це помилка, оскільки жіночі рюкзаки можуть бути абсолютно різними:

 • туристичні (їхнє призначення зрозуміло з назви);
 • міські, з якими зручно гуляти по місту, ходити на роботу чи навчання, їздити у відрядження (використовуючи як ручну поклажу);
 • також зустрічаються вишукані шкіряні моделі, які можна носити на одному чи двох плечах. Подібні аксесуари не дуже великі за обсягом, але вони не мають такої функції, їх не призначено для перенесення багато речей.

Шкіряні рюкзачки підходять до найрізноманітніших стилів одягу, деякі моделі можна навіть поєднувати з нарядними костюмами та сукнями, настільки вони елегантні та жіночні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *