Як правильно вибрати колготки?

Сучасні виробники пропонують величезний вибір колготок, які є важливим елементом одягу протягом майже всього року (крім літа). Це універсальна продукція, яка присутня в гардеробі всіх жінок. Хоча багато хто вважає, що ці вироби є лише доповненням основного образу, але думка кардинально змінюється в холодну пору року, коли теплі елементи одягу є ключовим доповненням вовняної сукні або в’язаної туніки. Враховуючи таку важливість, пропонуємо розібратися, як вибрати колготки під свою комплекцію та вбрання.

Перше і головне правило — вибрати надійного виробника. Від цього залежать комфорт і тривалість носіння. Тому рекомендуємо звернути увагу на продукцію від відомих фірм та компаній.

Виконуючи дві місії (і виробника, і продавця), фірми розробили асортименти таким чином, щоб можна було задовольнити смаки всіх представниць прекрасної статі.

          Як вибрати розмір колготок?

Правильний вибір неймовірно важливий, тому що від цього залежить комфорт носіння. Даний параметр визначається за таблицею, виходячи із росту та ваги дівчини. У продажу можна зустріти продукцію з таким маркуванням:

2S (small) — (160 см / 55 кг); 3M (middle) — (170 см / 70 кг); 4 L (large) — (175 см / 75 кг); 5XL (extra large) — (185 см / 85 кг).

Якщо розгубилися у виборі, то краще візьміть продукцію з трохи більш за Ваш звичайний розмір. Це забезпечить комфортне носіння без зайвого натягу ниток, що призводить до надмірного обтягування ніг. Однак краще наближатися до того розміру, що відповідає Вашій фігурі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *