Шкіра потребує ретельного догляду, особливо коли мова йде про шкіряні сумки, які завжди хочеться тримати у відмінному стані. Чи можна очистити їх без звернення до хімчистки? Розглянемо, які засоби використовувати при чищенні, щоб Ваш аксесуар завжди залишався в ідеальному стані.

    1. Почніть з внутрішньої підкладки

Видаліть підкладку за допомогою розчину порошку, нанесеного на губку, рідкого мила або шампуню. Це займе лише 2-3 хвилини, а результат не заставить себе довго чекати. Після чищення обов’язково промийте підкладку.

    2. Готуйте розчин для шкіряної поверхні

Для очищення сумки використовують розчин мильної води з 10 краплями нашатирного спирту. Протріть цим розчином кишені, ручки, ремінці, верхню і нижню частини.

     3. Сушіть на повітрі

Після прання сумку краще сушити за кімнатної температури або навіть надворі. Головне — уникати ультрафіолетового випромінювання.

    4. Не забувайте про вологі серветки

Для надання блиску Вашій шкіряній сумочці купіть спеціальні вологі серветки для шкіри, що не містять хімічних компонентів, що можуть пошкодити конструкцію сумки.

     5. Майте під рукою антибактеріальні серветки

Навіть експерти у гігієні рекомендують періодично чистити внутрішні кишені шкіряних сумок антибактеріальними серветками. Так Ваш аксесуар завжди буде в порядку — чистим і красивим зсередини.

    6. Придбайте спеціальний крем для шкіри

Рекомендується придбати спеціальний крем для шкіри, який вирівнює деформації і дрібні тріщинки. Наявність такого крему обов’язкова для тих, хто цінує гроші і дорогі речі.

     7. Використовуйте гелі та спреї

Шкіряна сумка боїться підвищеної вологості, тому потрібно регулярно обробляти виріб концентрованими водовідштовхувальними препаратами — гелями або спреями.

    8. Запасайтеся нітролаками

Нітролаки в аерозольному виконанні дуже популярні: вони підфарбовують шкіру, вирівнюють її поверхню, підсилюють водонепроникність і приховують подряпини.

    9. Грамотно застосовуйте спецзасоби для шкіри

Засіб для догляду за шкірою (гель, аерозоль, крем, спрей) наноситься кількома шарами, кожен наступний — після 100% висихання попереднього.

   5 порад щодо того, як не слід чистити сумку

  1. Не використовуйте засоби з ацетоном для очищення сумки, оскільки ці розчини можуть негативно позначитися на структурі шкіри і призвести до появи білих плям, які потім навіть у хімчистці видалити важко.
  2. Ні в якому разі не використовуйте для чищення пухнасті щітки з жорсткими щетинами, це може псувати якість шкіри і завдати шкоди Вашому виробу. Такі щітки можуть залишити невеликі тріщини і згини, в яких буде збиратися ще більше пилу.
  3. Заборонено прати шкіряні вироби в пральній машині або повністю змочувати їх, оскільки шви можуть розійтися і виріб втратить попередній вигляд.
  4. Не рекомендується сушити шкіряний виріб феном, опалювальними приладами, так яке висушування призводить до деформації поверхні сумки.
  5. Не залишайте сумку на сонці: під впливом сонячних променів якість шкіри погіршується (можливі тріщини, плями).

Шкіряні сумки — це безсумнівно дорогий та дуже «ніжний» предмет. Тому чистка такого аксесуара повинна бути обережною та дбайливою. Найвірніше рішення — використовувати спеціальні чистячі засоби для шкіри, вологі і антибактеріальні серветки, а також мильні розчини, приготовані вдома.

Дотримуючись ціх  рекомендацій, Ви точно зможете зберегти розкішний зовнішній вигляд виробу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *