У догляді за годинниками немає нічого складного, окрім того, кілька простих порад допоможуть Вам подовжити життя годинників на довгі роки…

       Бережіть від ударів

Механічні та кварцові механізми дуже чутливі до ударів. Так само, при ударі може пошкодитися скло, через тріщини яких всередину може проникнути пил та інші частки, які виведуть з ладу рухомі механізми. Тому рекомендується одягати під час занять спортом, спеціально призначені для цього електронні, протиударні моделі годинників.

       Тримайте годинники в чистоті

Якщо рівень водозахисту годинників не менше 50 м, то корпус і браслет годинників можна очистити м’якою зубною щіткою в теплій мильній воді. Якщо нижче, то рекомендуємо протирати сухою зубною щіткою і зубочисткою. Для скла використовуйте м’яку тканину без ворсинок.

       Не піддавайте годинники різким перепадам температури

Не рекомендуємо одягати годинники в сауну, баню або басейн. Різкі перепади температури можуть призвести до деформації корпусу та порушення водонепроникності. Якщо годинники швидко охолоджуються, то можливе появлення конденсату під склом. У більшості випадків це безшкідно, і конденсат сам розсіюється через деякий час. Але якщо конденсат залишився, рекомендуємо звернутися в сервісний центр. Якщо ж Ви вирішили самі розкрити корпус, то в подальшому годинники можуть втратити свою герметичність та водонепроникні властивості.

       Враховуйте рівень водонепроникності

На годинниках вказане спеціальне маркування:

  • water resistant, що позначає, що в годинниках можна ходити під дощем і мити руки.
  • 50 м – дозволяє плавати без занурення і перебувати під душем.
  • 100 м – доступно вже невелике занурення без аквалангу.
  • 200 м і більше дає можливість занурюватися під воду з аквалангом.
  • Після перебування годинників в солоній морській воді, рекомендується ретельно промити в прісній воді і витерти сухою серветкою. Це дозволить уникнути руйнівної дії на метал корпусу та браслета.

       Кварцові годинники піддані електромагнітному впливу

Не слід залишати кварцові годинники на довго біля колонок, моніторів, телевізорів і т.д. Оскільки електронна начинка годинників чутлива до магнітних полів і в подальшому може спостерігатися відставання в роботі годинників.

       Висновок

Довірте свої годинники професіоналам. Ми настійно рекомендуємо при будь-яких збоях звертатися в спеціалізовані ремонтні служби годинників. В ідеалі це повинні бути фірмові сервісні центри виробників!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *