Якщо Ви просто шукаєте наручні годинники на кожен день або для роботи, щоб час завжди був під рукою, то тут все просто і зовсім недорого. І так якщо це Ваш випадок, тоді Вам найкраще підійдуть годинники на шкіряному браслеті, з кварцовим механізмом і мінеральним склом із серії Orient Quartz. Такі годинники не лише обійдуться Вам у символічну ціну, а ще і будуть максимально легкими і зручними, а це саме необхідні умови для щоденного носіння.

        Вибір за призначенням

Якщо ж Ваше життя тісно пов’язане з екстремальним життям, дайвінгом або Ви професійний спортсмен, тут вже потрібно уважніше підходити до вибору годинників.

  • Якщо Ви входите в цю групу людей, Вам потрібні електронні годинники і каучуковий браслет, з кварцовим механізмом, з сапфіровим або мінеральним склом, оскільки ці матеріали схильні витримувати сильні удари і менше схильні до подряпин.
  • Так само такі годинники повинні бути дайверськими годинниками Orient з підвищеною водонепроникністю або принаймні водонепроникність повинна бути 10 атм.

Далі ми підберемо годинники для статусних і ділових людей. Годинники цієї групи людей повинні підкреслювати статус людини, яка їх носить, а також без помилково виконувати свою основну функцію.

  • Якщо Вам важливо завжди підкреслювати Ваш статус, то годинники повинні мати наступні характеристики: браслет обов’язково повинен бути металевим (нержавіюча сталь або дорогоцінні метали), або ж з натуральної шкіри високої якості, так само годинники повинні бути механічними і не так важливо з ручним або автоматичним заводом, головне підкреслити статус механікою годинників Orient.
  • Також варто звернути увагу, що годинники повинні бути захищені сапфіровим склом, оскільки це найкріпше скло і воно відмінно покаже, що Ви не звичайна людина.

Так само як додаток, можна вибрати годинники Orient з хронографом, з функцією відображення запасу автономної роботи із серії Power Reserve або з функцією Sun and Moon, тобто з відображенням дня і ночі.

Ці “фішки” не лише будуть привертати увагу людей, але ще більше підкреслять Ваш статус.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *