Від стародавніх часів аромати відігравали велике значення не лише з точки зору обоняння, але й наділяли їх магічними та цілющими властивостями. Ці знання передавалися з покоління в покоління, наростаючи новими легендами. Проте в сучасному 21 столітті в людей до парфумерії ставляться гораздо більш раціонально, хоча й тут є багато відтінків. Про все по порядку.

Якщо раніше Ви не цікавилися ароматною індустрією, але хочете зрозуміти, як розбиратися в парфумерії, нижче Ви знайдете всю необхідну інформацію. Є думка, що у дівчини повинен бути аромат, який буде завжди асоціюватися з нею. Це заблудження. Єдиним винятком може бути нейтральний запах, універсальний для всіх сезонів і випадків. Але все ж таки, не варто залишатися на одному конкретному парфумі.

Дуже важливо ознайомитися з правилами хорошого тону, щоб обраний Вами аромат не зіграв з Вами злу штуку. Потрібно розуміти, що парфуми діляться в залежності від часу року:

  • Літні.
  • Зимові.
  • Півсезонні.

Літня спека посилює запахи, а морози та холоди, навпаки, їх “ховають”. Отже, під палючим сонцем та високими температурами краще “носити” легкі свіжі парфуми, а взимку можна розкішно підбаловувати себе “огріваючими” пряними запахами.

             Як знайти свій аромат?

Парфумерія для новачка може здатися складною на перший погляд, але насправді тут немає якихось складних формул і обчислень. Підбираючи аромат, прислухайтеся до себе, спираючись виключно на свою реакцію на кожен окремий парфум. Тільки так ви зможете визначити, ваш це запах, чи ні.

Серед величезного різноманіття духів, можливо, Вам буде легше визначитися з точки виходу, завдяки категоризації ароматів:

  • Східні.
  • Цитрусові, водні, зелені.
  • Квіткові.
  • Ароматичні, шипрові.
  • Деревні.

              Етикет використання парфюмів

Коротке керівництво по захопливому світу ароматів продовжується, і наступне, про що варто сказати – про етикет їх використання. Крім погодних умов, велике значення має подія, на яку Ви обираєте духи.

  • Наприклад, для офісу підійдуть нейтральні запахи через велику кількість людей та закрите приміщення. Це правило стосується і театрів, музеїв і т.д.
  • Вечірні аромати можуть бути більш напористими та сміливими в своєму прояві, тому тут перевагу можна віддати більш “важким” парфумам.

Немає нічого складного у Вашому виборі, особливо за допомогою правильно обраного інтернет-магазину парфюмерії.

В цілому, немає складнощів у тому, як орієнтуватися в ароматах. Ви можете почати пошук, відхиляючись від сезону, від приводу або від певної категорії запахів. А далі – осознано прислуховуючись до кожного аромату, почути відгук душі. І саме цей парфум буде Вашим на 100%.

Ласкаво просимо до такого багатогранного і чарівного світу парфумерії!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *