Як належно вішати картини на стіну

0

Трохи підготовчої роботи допоможе впевнитися, що Ваші картини будуть належним чином відвішані, розміщені в підходящому порядку і показані в найкращих світлових умовах.

Зверніть особливу увагу на картини маслом, сімейні портрети або фотографії з Вашої останньої відпустки зі смаковитим розташуванням, правильним освітленням та відповідними рамами. Трохи підготовчої роботи допоможе впевнитися, що Ваші картини будуть належним чином відвішані, розміщені у порядку і показані в найкращих світлових умовах.

 Правильне вішання картин

Окрім доброго старого цвяха в стіну, є багато варіантів для вішання картин майже непомітно.

  • Вішайте картини, використовуючи практично невидиму нейлонову стрічку, яка відповідає кольору стелі, з рейки або багету. Таким чином, ви зможете легко переміщувати їх вперед і назад і регулювати висоту.
  • Вішайте картини на стіні над художньою полицею або розмістіть їх безпосередньо на полиці.
  • Якщо Ваша картина завжди висить криво, просто приклейте трохи піни за кутами рамки, щоб утримувати її на місці.

  Розміщення картин

Основний принцип розміщення картин полягає в тому, що Ви повинні вирівнювати горизонтальний центр кожної картини або групи картин на рівні очей на стіні. Ви можете знизити центральну лінію на 30-60 сантиметрів  в областях, де глядачі переважно сидять, наприклад, у вітальні. Поза цим, Ви вільні розташовувати їх, як вам подобається, хоча корисно дотримуватися певних правил.

  • Вішайте картини однакового розміру та форми поруч або одна під одною в строгому геометричному порядку.
  • Створіть гармонійний розміщення, організовуючи картини різних розмірів за уявними лініями, які проходять через середину та нижню або верхню межу конкретної картини.
  • Будьте креативними: розмістіть більшу групу картин у квадраті, овалі або колі. За альтернативу, Ви можете орієнтуватися за уявним хрестом посередині композиції.

 Винос картин на краще світло

Навіть у добре освітленому приміщенні можна додати одне картинне освітлення, щоб підкреслити шедевр мистецтва або групу фотографій.

  • Добре розташовані лампи можуть створити приємне світло на картини знизу чи зверху.
  • Щоб підкреслити блиск у фотографії, підсвітіть її ззаду.
  • Наложіть фотографію на шматок пластмаси, приклейте її на матове скло і встановіть світло ззаду, щоб воно проходило через фотографію.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *