Кожана сумка – це статусна річ, яка підкреслює образ та доповнює стиль сучасної леді. Але для того, щоб цей аксесуар завжди залишався «вишенкою» Вашого образу, не забувайте про догляд за шкірою.

Правильний догляд за кожаною сумкою допомагає уникнути передчасного зносу виробу. Віддавши Вашому улюбленому предмету декілька хвилин щодня, Ви не лише зекономите гроші на покупці нового аксесуара, а й покращите зовнішній вигляд сумки!

Вісім порад, які допоможуть доглядати за улюбленою сумкою

     1. Готуйте спеціальний розчин

Для забезпечення правильного догляду не так важко. Для цього потрібно використовувати розчин мила і води. Цим засобом потрібно протерти поверхню сумки і відразу ж висушити, щоб шкіра не піддавалася негативному впливу зовнішнього середовища.

     2. Звертайтеся до хімчистки за потреби

Якщо на Вашій сумці є глибокі плями, які не видалялися вже досить довгий час, варто віднести виріб до хімчистки, щоб професіонали позбавилися про них. Самостійно займатися чисткою небажано, адже можна збільшити площу забруднень.

     3. Підтримуйте форму сумки

Не забувайте, що у той час, коли Ви не носите сумку, все одно потрібно підтримувати її форму. Це зробити легко – положіть всередину виробу об’ємні речі. Але не варто наповнювати її старими газетами та журналами, оскільки фарба зі сторінок може відбитися на внутрішній стороні сумки. Тоді точно доведеться звертатися до хімчистки.

     4. Видаляйте жир з поверхні

Якщо раптом на сумці з’явилася жирна пляма, то для її виведення воду чи рідкі засоби для догляду використовувати не варто, краще протерти аксесуар сухою серветкою чи тканиною, а потім висушити весь жир.

     5. Купуйте засоби для догляду за шкірою

Перед покупкою кожаної сумки краще зарядитися спеціальними засобами, які допоможуть доглядати за шкірою і продовжать їй життя (креми, гелі, аерозолі, фарбники, спреї). Проте обов’язково перевіряйте хімічні препарати перед застосуванням. Для цього варто нанести їх на частину шкіри всередині сумки, щоб перевірити, чи не псується зовнішній вигляд виробу.

     6. Зберігайте аксесуар у пильнику

Правильне зберігання теж допоможе зберегти Вашу сумку в цілості і безпеці на довгий час. Для цього після використання ховайте її у спеціальний пилон. Так Ви зможете захистити її від накладення шаром пилу.

     7. Видаляйте плями за допомогою фарби

Якщо на сумці є видимі плями, які неможливо видалити, то на допомогу прийде фарба для взуття. Але дуже важливо обирати фарбу тон в тон, щоб не зіпсувати Ваш виріб.

     8. Ліквідуйте запахи

Для нейтралізації чужого запаху можна використовувати поглинач запахів та вологи (покладіть його в закритий пакет всередину сумки і залиште там цілі доби).

Приділяючи увагу своєй кожаній сумці хоча б по 10 хвилин на день, Ви зможете зберегти її вишуканий вигляд протягом тривалого часу. Модний аксесуар буде радувати Вас роками!

Неправильний догляд за кожаною сумкою, або що не варто робити

Сучасні модниці і стиляги часом допускають немало помилок у догляді за кожаними сумками. У ході йдуть неперевірені методи, сумнівні хімічні препарати. При цьому сам виріб часто піддається впливу зовнішніх факторів (підвищених температур, вологості), що дуже негативно впливає на якість шкіри. Не робіть так!

Щоб Ви не зробили дурнощів, ми підготували для Вас перелік порад про те, як не можна доглядати за кожаною сумкою.

  Пам’ятайте:

  • Ворогами кожаних виробів є всі висококонцентровані хімічні препарати (оцет, засоби для зняття лаку, всілякі плямовидалювачі). Ці склади можуть пошкодити структуру шкіри, утворивши тріщини, ущільнення, проколи.
  • Не носіть сумку відразу після обробки її поверхні спеціальними засобами (кремами, гелями). По-перше, склад може стертися і залишити плями на шкірі, а по-друге, Ви просто забруднитеся.
  • Слідкуйте, щоб сумка не піддавалася впливу зовнішніх факторів – подряпини на шкірі нейтралізувати складно, а розтягнення може сприяти деформації та втраті зовнішнього блиску всього аксесуара.
  • Сонячне випромінювання та вплив ультрафіолету – найгірший ворог кожаних виробів. Не залишайте Вашу сумку на пляжі, а також у місцях з підвищеною сонячною активністю.
  • Не зберігайте сезонні сумки з натуральної шкіри в поліпропіленових пакетах – шкіра може пересохнути та тріснути. Рекомендується використовувати тканинні мішечки та картонні коробки.

Доглядати за кожаною сумкою нескладно, головне – знаходити для цього час. Все, що від Вас потрібно – це придбати спеціальні засоби для чищення, організувати оптимальне місце для зберігання аксесуара, при цьому захищаючи річ від сонця, підвищеної вологості повітря, механічного та хімічного впливу.

Використовуючи на практиці всі ці поради та рекомендації щодо догляду за кожаним виробом, Ви зможете значно продовжити термін експлуатації сумки з натуральної шкіри! Якість аксесуара точно не постраждає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *