ECCO Labs представляє універсальне взуття ‘BIOM INFINITE’

0
ECCO Labs представляє універсальне взуття

Відомий датський виробник взуття, ECCO Labs, з гордістю представив свою останню обмежену серію, обіцяючи неперевершене поєднання комфорту та функціональності.

Розроблена для задоволення унікальних вподобань та вимог кожної особи, BIOM INFINITE оснащена трема адаптивними основними елементами, розробленими інноваційним хабом бренду. Це не тільки забезпечує відмінний захоплюючий ефект та стабілізуючу підошву, але й полегшує користувацьку настройку для задоволення особливих вимог.

Доступна у трьох різних відтінках — включаючи помітний “Неоновий Оранжевий” — гібридний дизайн інтегрує передові матеріали та техніки. До них входять 3D-друковані силіконові устілки, пір’яно-легка піна та інноваційний метод ін’єкції FLUIDFORM™, які всі гарантують підходження для різноманітних видів діяльності, від інтенсивних відкритих вправ та тренувань до витримки до спокійних міських прогулянок.

Підтверджуючи прихильність бренду до проривів у комфорті та інноваціях, революційний кросівок також включає сталий текстиль від партнерського бренду BYBORRE, поєднаний з перфорованою, переробленою шкірою, одержаною з власних танерій ECCO.

Генеральний директор ECCO, Панос Мітарос, прокоментував запуск, висловлюючи, що BIOM був їхнім флагманським асортиментом. Він підкреслив багатогранні виклики, з якими вони зіштовхнулися під час його концепції, включаючи 3D-друк, дослідження біомеханіки та локалізоване виробництво. INFINITE служить свідченням палкого стремління ECCO до сприяння інноваціям.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *