Чому жіночі дорожні сумки так потрібни?

Відповідь на це питання залежить від потреб кожної жінки. Але якщо Ваше життя пов’язане з відрядженнями, подорожами та мандрівками, Вам скоріш за все знадобиться дорожня сумка. Жоден малий та елегантний аксесуар не зможе вмістити всі речі, які Вам знадобляться. В таких ситуаціях не надто зручно носити кілька аксесуарів, наприклад, маленьку сумочку разом з рюкзаком чи спортивною моделлю.

    Звідки виникає потреба в жіночій дорожній сумці?

  • Назва вже говорить сама за себе – такі моделі призначені для подорожей. Вони зручні для відряджень, туристичних поїздок. Деякі жінки використовують їх щоденно, оскільки такі сумки вміщують не лише речі, необхідні для роботи, але й спортивний одяг для відвідування тренажерного залу після робочого дня, наприклад.
  • Хоча рюкзак забезпечує певний комфорт, вільні руки та рівномірне розподілення навантаження на спину, він далеко не підходить під будь-який наряд.
  • Дорожня модель, хоч і не має особливої елегантності, все ж виглядає досить жіночно та стильно. І вона може вмістити не менше речей (хоча багато залежить від моделі).

    Типи дорожніх сумок для жінок

Найкращим матеріалом для жіночої подорожньої сумки є натуральна шкіра. Чому? Тому що вона завжди в тренді, виглядає чудово та пасує до будь-яких ситуацій. Крім того, натуральна шкіра — міцний та якісний матеріал, отже, виріб з неї буде служити довго.

Сумка може бути виготовлена з різних типів шкіри:

  • гладкої;
  • текстурної;
  • вінтажної.

У кожного з них є свої переваги, тому вибір — це справа смаку.

    Колір

Щодо кольорової гами, подорожні сумки часто мають приглушені тони (чорний, сірий, синій, зелений, коричневий, бордовий). Такі вироби пасують до будь-якого одягу та аксесуарів та можуть вважатися універсальними.

    Розмір

  • Обираючи сумку, важливо визначити її розмір. Для цього обов’язково подумайте, скільки речей Ви плануєте в ній носити.
  • Також, якщо сумка потрібна для робочих поїздок, переконайтеся, що вона має спеціальні відділення для гаджетів (наприклад, для ноутбука).

    Фурнітура

Також зверніть увагу на «дрібниці»: фурнітуру, підкладку, ручки, ремінь.Це саме ті, на перший погляд, не надто важливі деталі, що визначають зручність використання виробу.Ймовірно, Вам не сподобається шукати втрачену річ під підкладкою чи намагатися відремонтувати заївшу блискавку. А незручні ручки чи незручний ремінь, що тисне на плече, точно не додадуть задоволення від подорожі. Тому приділіть цьому особливу увагу. Якщо Ви плануєте носити багато речей у сумці, обирайте моделі з плечовим ременем, обладнаним м’якою накладкою. Так носити сумку буде зручніше, і Ви зможете вільно рухати руками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *