Тілесний відтінок колготок важливо обирати відповідно до кольору Вашої шкіри. Ідеально, якщо вони будуть цілком непомітними. Для досягнення цього можна вибирати моделі невеликої щільності без блиску. Візуально допоможе подовжити ноги поєднання тілесних колготок або панчох зі світлим або коричневим взуттям.

Незважаючи на те, що у світі моди тривають запеклі дискусії на тему аксесуарів тілесного відтінку, вони залишаються важливою частиною офіційного та ділового стилю. Незалежно від тенденцій у модному середовищі, репутація та імідж вимагають носіння колготок. Щільність їхнього матеріалу краще вибирати з урахуванням індивідуальних особливостей. Наприклад, якщо на ногах є синюшна блідість або рельєфний малюнок вен, варто підібрати менш прозорі вироби.

Чорні колготки або панчохи невеликої щільності — до 20 DEN — багато хто вважає тонкими та непрактичними. Звичайно, такий елемент гардеробу потребує більшої уваги до догляду, але, незважаючи на свою делікатність, продовжує бути популярним.

  • Тонкі чорні колготки створюють цікавий ефект, утворюючи темний контур ноги зі світлим центром.
  • Таке поєднання ідеально пасує до образу «total-black», коли чорний одяг має ледь помітні відмінності у відтінку.
  • Півпрозорі чорні панчохи ефектно доповнюють вечірній вигляд. Колготки такого типу добре поєднуються з будь-якими тканинами, призначеними для носіння у перехідний період.
  • Ажурні чорні колготки чи панчохи додають образу нотку пікантності. Такі моделі не зовсім відповідають суворому офісному дрес-коду, проте вони дозволяють створювати цікаві поєднання за межами робочого середовища.
  • Вони чудово виглядають разом із «total-black» або звичайними вбраннями, де вони розбавляють стриманість класичного відтінку своєю глибиною. Ажурні моделі стануть цікавим акцентом при створенні образу з базових речей.

Щільні колготки можна підібрати за кількома способами.

  1. Відтінок, що повністю збігається з кольором взуття. Ідеальним доповненням до лайкри стане замша, яка відрізняється матовістю і бархатистою структурою.
  2. Колір, який відповідає за насиченістю спідниці або сукні. Найкращий контраст з темними колготками створять вовняні речі.
  3. Яскраві колготки, які контрастують з взуттям та одягом. Оптимальний варіант, якщо вони поєднуються з одним з елементів гардеробу.
  4. Створити монохромний образ. Взуття, спідниця та колготки в одному кольорі візуально подовжують ноги та виглядають дуже ефектно.

Щільні чорні колготки стануть відмінним доповненням при поєднанні контрастних кольорів, яскравих відтінків, виробів з нестандартним асиметричним кроєм або акценту, зміщеного на верхню частину одягу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *