Чоловічий клатч

Мабуть, кожен автомобіліст мріє, щоб всі його документи, ключі та інші дрібниці завжди були під рукою і не губилися.

Погодьтеся, часто буває так, що посвідчення водія знаходиться в одному місці, документ про техогляд у іншому, страховка взагалі в третьому. Варіант закинути все необхідне в бардачок — не найкращий, оскільки відомий факт, що бардачок за своєю втраченістю речей нагадує жіночу сумочку.

Багато водіїв придбовують так звані автомобільні сумки для зберігання всього необхідного. Так, це зручно і практично. Але часто такі сумки не переносні, і виглядають як сумка з під аптечки.

У такому випадку можна порадити, що існують чоловічі клатчі. І їх не обов’язково використовувати для світських вечорів або візитів в театр.

   Все дуже просто:

  • Перша і основна причина наявності чоловічого клатча серед чоловічих аксесуарів — мати можливість покласти найнеобхідніше (документи, гроші, ключі, телефон) в одну сумку, яка буде під рукою, і що не менш важливо — підкреслить стиль і смак власника.
  • По суті, це портмоне великого розміру, з додатковими відділеннями, але при цьому виглядає набагато стильніше, ніж стандартні автомобільні сумки або схожі аксесуари.

Тому, якщо Ви давно хочете привести в порядок всі свої автомобільні дрібниці, або зробити подарунок такій людині — радимо звернути увагу саме на цю категорію аксесуарів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *