Чоловічі триммери — створення контурів та гоління будь-якої довжини щетини

0

Для охайного та доглянутого вигляду чоловікові важливо не лише правильно одягатися, але й стежити за своїм зовнішнім виглядом. Якщо раніше у цьому питанні міг допомогти лише професійний барбер або стиліст, то зараз досить придбати триммер для гоління.

Недорогий електроприлад для гоління та стрижки волосся залишив далеко в минулому порізи та роздратування шкіри. З його допомогою можна виконати безпечний та якісний чоловічий стайлінг, що дозволяє завжди виглядати бездоганно.

Триммер для чоловіків  — ретельний догляд за обличчям та тілом

Електротриммер — це оптимальне рішення для чоловіків, які хочуть залишатися впевненими в собі завжди й скрізь. Електрична машинка здатна аккуратно підстригати контури бороди, моделювати бакенбарди, позбавляти від зайвого волосся на декількох чутливих ділянках тіла.

Якщо Вам потрібна справжня ефективна чоловіча бритва, зробить свій вибір на користь електротриммера.

Вона надає такі перваги:

  • надгострі леза триммера , виконані з нержавіючої сталі, не подряпують шкіру та дозволяють позбавитися від рослинності без механічних ушкоджень;
  • наставки, що йдуть у комплекті з триммером , допомагають легко контролювати довжину бакенбард та вусів, обробляти зону бікіні та видаляти нав’язливе волосся з вух або носа;
  • деякі моделі мають зручну бритву, призначену для вологого та сухого гоління;
  • широка бритва триммера оснащена гнучкою сіткою, яка забезпечить бездоганну гладкість шкіри та спростить створення стильного образу;
  • у багатьох триммерах від сучасних виробників передбачений бездротовий режим, завдяки чому Ви можете користуватися машинкою в подорожах та службових поїздках;
  • триммери функціонують не лише від мережі, але й від батарейок чи потужного літій-іонного акумулятора, розрахованого на 100 хвилин безперервної роботи;

 Триммери для догляду за обличчям та тілом

  Машинки для стрижки бороди.

Борода — предмет гордості для багатьох чоловіків. Проте вона потребує регулярного та ретельного догляду, якого не може забезпечити навіть найкращий станок для гоління.

Спеціально для бородатих представників сильної статі є лінійка функціональних триммерів, призначених для окантовки, гоління щетини та точної корекції рослинності на обличчі. Прилади стануть простим способом виглядати ідеально!

  • Усі пропоновані триммери оснащуються круглою шкалою для точних налаштувань, за допомогою якої можна регулювати довжину вистригування в діапазоні від 0,5 до 20 мм.
  • Потужний мотор триммерів працює на постійній швидкості навіть при підвищеній густині бороди, а додаткова бритва дозволяє ретельно голити щоки та шию.
  • Для корекції довжини бороди в триммерах передбачені гребені на 1–10 та 11–20 мм, які легко знімаються з бритви для виконання стайлінгу та створення контурів. Моделі з чотирма аксесуарами мають додаткову насадку для точного гоління, що дозволяє моделювати бороду без захоплення або виривання волосся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *