Чоловіча сумка – це необхідний аксесуар для будь-якого представника сильної статі. Це зрозуміло, адже потрібно десь носити те, без чого складно або неможливо уявити своє життя (окуляри, ключі, гаманець, парасолька, книга, різні документи – список можна продовжувати нескінченно).

Вибір сумки для чоловіків різний: для когось важливо, щоб вона була вмісткою, для когось – модною, для когось – просто зручною, а деякі віддають перевагу універсальним моделям, щоб мати один аксесуар “і на свято, і в будні”.

   Різноманіття моделей

Щоб зрозуміти, якою має бути мужська сумка, слід спочатку визначити, які вони загалом бувають. Сьогодні на ринку можна знайти наступні види:

 1. Дорожні сумки – об’ємні, вмісткі, куди можна покласти все необхідне (і навіть більше за потребою). Такі моделі чудово підійдуть тим, хто часто подорожує, виїжджає у відрядження. Вони чудово поєднуються з будь-якими нарядами – від стилю кежуал до класичних костюмів.
 2. Портфелі – стильні, солідні, зручні. Це вибір бізнесменів, адже такі моделі чудово поєднуються з класичним одягом (наприклад, зі стриманими костюмами, пальтами, плащами). У портфелі помістяться всі документи (і при цьому не змінють форму). Крім того, практично в усіх моделях є спеціальний відділ для ноутбука, без якого багато хто вже просто не уявляє свого бізнесового життя.
 3. Сумки для ноутбуків, які дуже схожі на портфелі, але виглядають не так класично. Крім того, багато хто вважає їх зручнішими за рахунок наявності ременя для перенесення на плечі.
 4. Моделі через плече – найуніверсальніший варіант. Вони виглядають дуже стильно, зручні у використанні, підходять до будь-якого одягу. Якщо ви шукаєте аксесуар як подарунок, варто зупинити увагу саме на подібних моделях (особливо якщо не відомі точні уподобання одарюваного).
 5. Компактні моделі – барсетки і поясні сумки. В такі аксесуари поміщається лише найнеобхідніше, проте вони мають свої безсумнівні переваги. Вони зовсім невеликі, займають мало місця. А поясні сумки звільняють руки, що дуже зручно.

    Критерії вибору сумки

Очевидно, що чітко сказати, якою має бути мужська сумка, маленькою й компактною або великою й вмісткою, неможливо. Кожна модель створена для своїх певних цілей. Але сумка обов’язково повинна бути якісною! Для цього при виборі варто звернути увагу на наступні моменти:

 • матеріал;
 • якість пошиття;
 • фурнітура;
 • наявність відділень, кишень, ременя (якщо це актуально для вас).

Також велику роль відіграє компанія-виробник, варто віддавати перевагу продукції перевірених фірм (які вже мають позитивні відгуки від покупців).

    Колір чоловічої сумки

 • Якщо Ви віддаєте перевагу універсальним аксесуарам, які підійдуть на всі випадки життя, то розумніше всього обрати чорну, коричневу, сіру або подібну, не надто яскраву і блискучу модель.
 • А якщо Ви розглядаєте сумку як головну деталь образу, яка буде привертати увагу, можна придбати червону або руду модель (або іншу яскраву), яка точно не дозволить Вам залишитися непоміченим.

Якою має бути чоловіча сумка, тобто з яким елементом гардеробу вона має поєднуватися?

Єдиного правила немає: можна підібрати її під інший аксесуар (наприклад, ремінь), під взуття, під верхній одяг, головний убір або ж просто під настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *