При виборі жіночої нижньої білизни деякі дами віддають перевагу комплектам, інші – бюстгальтерам, а ще інші – трусикам та іншим предметам. Щоправда, кожна жінка називає ці речі звичними словами, маючи на увазі різні речі. Тим не менш, більшість споживачів не знають, чим відрізняється бюстгальтер від ліфчика, вважаючи ці слова синонімами. Але чи справді це так? Чи є відмінності між бюстгальтером і ліфчиком? Розглянемо разом.

          Що означає слово «ліфчик»

Як Ви, зазвичай, називаєте бюстгальтер? Швидше за все, Ви використовуєте слово «ліфчик», оскільки воно вже давно є загальновживаним та використовуваним в Україні. Воно походить від слова «ліф», що означає верхню частину сукні, яка покриває область спини та грудей.

Слово «ліф» походить з нідерландської мови «lijf», що перекладається як «корпус». Основне призначення ліфчика – підтримувати та приховувати груди. Хоча і бюстгальтер також виконує аналогічні функції, сьогодні доступні настільки різноманітні моделі, які дуже відрізняються одна від одної, і не кожна з них приховує від сторонніх очей пікантну частину жіночого тіла. Наприклад, деякі моделі підкреслюють природні форми та відкривають інтимні зони.

Отже, можна зробити висновок: бюстгальтер відрізняється від ліфчика, оскільки він не завжди приховує або підтримує груди.

  1. Раніше, слово «ліфчик» використовувалось також для дитячої укороченої майки, топу та жіночої комбінації. Також це слово було використано в військовому жаргоні для позначення спеціального захисного жилета, призначеного для зберігання та перенесення боєприпасів. Однак бюстгальтер непридатний для позначення цього спецодягу.
  2. Давайте порівняємо витрати матеріалів для ліфчиків та бюстгальтерів. Деякі моделі ліфчиків можуть потребувати більше тканини, наприклад, коли треба пошити закритий верхній топ. Бюстгальтери, зазвичай, бувають класичними або відкритими, тому потребують менше матеріалу.

Таким чином, можна зробити ще один висновок: ліфчик – це більш широке поняття, тому є сенс продовжувати обговорення відмінностей.

           Детальний аналіз поняття «бюстгальтер»

Чи має слово «бюстгальтер» таке ж походження, як і «ліф», чи ні?

«Бюстгальтер» походить від «buste + halter», що перекладається як «груди + підтримувати». Це була основна функція виробу, поки в світі моди не настав бум і не з’явилися нові «сміливі» моделі. Сьогодні цей предмет нижньої білизни може також виконувати функцію спокуси та залишатися бюстгальтером.

  • 3. Кілька століть тому жіночі вироби гардеробу, які були приховані від сторонніх очей, не завжди були  безпечними для здоров’я. Вони включали в себе широку стрічку з щільної еластичної тканини, яка стискала   груди. Сучасні фахівці настійно рекомендують придбавати тільки зручну та комфортну білизну! Моделі, які   стискують груди, можуть спричинити порушення кровообігу, що дуже небезпечно для жіночого здоров’я.

Сучасні типи бюстгальтерів та їх відмінності:

  • класичні з мереживом та м’якою чашкою, push-up або поролоновою тонкою основою;
  • безшовні універсальні моделі без декору;
  • «невидимки», які фіксуються на грудях і не охоплюють спину;
  • відкриті позиції зі знімними лямками та інші.

Важливо! Незалежно від того, яку модель Ви оберете, переконайтеся, що вона не викликає дискомфорту. Сміливо придбавайте товари, але не забувайте про індивідуальний підбір форми та розміру.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що сучасні жінки мають право вважати слова «ліфчик» і «бюстгальтер» синонімами, а також використовувати перше поняття, говорячи про предмети жіночого та дитячого гардеробу. Кардинальних відмінностей немає! Однак слово «бюстгальтер» можна застосовувати лише до жіночої нижньої білизни, оскільки воно має вузьку специфікацію. Ліфчики, з іншого боку, мають більш широке значення та сенс. Хоча різниця між ними є, але вона несуттєва.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *