Практично кожен з нас прагне розвинути у собі неперевершене почуття смаку та стилю, використовуючи різноманітні методи — регулярний перегляд модних видань в Інтернеті, співпрацю з іміджмейкерами та багато іншого. Однак, навіть якщо Ви вже маєте необхідні знання у цій галузі, потрібно знайти свої ідеальні складові образу.

Обов’язковою складовою можна назвати аромат, який стане Вашою візитною карткою, підкреслить основні риси характеру та індивідуальність.

Один із символів неперевершеного смаку впевнено можна назвати усе, що представляє світу американський бренд Том Форд, а парфум — це практично вершина його творінь.

Відкриття компанії відбулося в 2006 році як ідея та бажання повністю реалізувати свій власний потенціал, свої власні ідеї. Хоча до цього молодий дизайнер працював з відомими модними будинками практично по всьому світу. На сьогоднішній день парфумерні твори американського бренду Tom Ford є одними з найпопулярніших та купуваних. Говорити про те, чим вони заслужили такий статус і любов можна досить довго, але є кілька вирішальних факторів.

Абсолютно кожна композиція в першу чергу орієнтована на відкрите проявлення людиною своїх щирих бажань та прагнень. Навіть якщо зовні ви сувора та стримана особистість, а всередині повні страсті та сміливості, і хочете це продемонструвати всім оточуючим, при цьому не змінюючи свого зовнішнього вигляду, то парфумерія від Tom Ford саме для вас.

Серед селективної парфумерії марка Том Форд відрізняється тим, що до створення ароматів спочатку був обраний особливий підхід, в якому на перше місце виносяться вишукані, спокусливі акорди. Саме вони в елітних, розкішних парфумах максимально гармонійно поєднуються з класикою ароматичного мистецтва та природністю.

           Топ ароматів від американського модного дому

  • Базова лінія парфумів, яка включає в себе композиції, що стали справжньою класикою — це Signature. Саме до неї входять Black Orchid та не менш відомий аромат Noir.
  • Лінійка парфумів, що включає в себе вишукані, майстерно виконані аромати — це Private Blend. Вісімнадцять оригінальних, не схожих один на одного композицій, створені спеціально для поціновувачів парфумерного мистецтва.

У асортименті бренду також є лінійка легких, літніх ароматів. Називається вона Neroli Portofino Collection. Вона включає в себе дванадцять композицій, які, звісно, відносяться до категорії унісекс.

Tom Ford Ombre Leather— один із останніх ароматів марки.

  • У привабливій піраміді аромату сплелися разом благородні та вишукані захоплюючі мотиви кардамона, шкіри, жасміну самбака, амбри, пачулі та моху.
  • Особлива магія парфуму відчувається мов чуттєве дотик.
  • Розливаючись у повітрі, він наповнює вашу ауру особливим чарівністю та надає інтриги вашому образу.

Tom Ford Tobacco Vanille — класика парфумерної колекції бренду.

  • Пряний і гіркий букет аромату представляє легендарну композицію з лінійки Private Blend.
  • Його особливість полягає в тому, що він передає особливий настрій, який поєднується з погодою: в холодну пору року Tobacco Vanille звучить дуже затишно та зігріваюче, коли ж температурні показники переважають значний плюс — аромат відкривається благородними переливами, але вже не душить.

Tom Ford Black Orchid — відважний образ ніжного квіта.

Витончений квітка отримав нове обличчя завдяки старанням справжнього творця, ім’я якому Том Форд.

  • Ці парфуми обгорнуті тонкими переливами різноманітних нот, які поступово розкриваються навіть при найменшому русі.
  • Вишуканий букет чудово звучить дуже неординарними акордами. Наприклад, чорного трюфеля у поєднанні з іланг-ілангом та чорною смородиною, або чорної орхідеї з відтінками лотосу.

Tom Ford Oud Wood — екзотичний та дорогоцінний парфумований еліксир.

Ще один унісекс-аромат, але вже з деревно-східного сімейства, обгортає теплом та чарівністю, гіркотою та солодкуватим відтінком.

  • Особливий характер композиції Oud Wood надає компонент дерево агар, він змішується з не менш дорогоцінним палісандром, пряним кардамоном та сичуанським перцем, солодкою ваніллю, класичними амброю, бобами тонка, сандалом та амброю.

Новаторський, творчий аромат Oud Wood наповнений своєю власною, унікальною магією, яка непідвладна нікому. Їй потрібно підкоритися та смакувати в повній мірі всю красу композиції. Власне тлумачення удового дерева дозволило Тому Форду створити ще один парфумерний шедевр, яким можна насолоджуватися довгий час і не змінювати йому з іншими ароматами.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *