Одним з найчастіших питань, яке ми отримуємо, є “як довго триматимуться парфуми на моїй шкірі?”. Більшість людей очікує, що стійкість парфумів прямо пропорційна його ціні.

Чому деякі парфуми не тримаються на шкірі довго та як це змінити? Тут працює правило чим вища ціна, тим краща стійкість. Таке очікування є цілком логічне. Кожен з нас хоче знайти власний аромат, який буде триматися протягом дня. Але що робити, якщо навіть дорогі та високоякісні парфуми не тримаються на шкірі довго? В чому причина? Чи існують секрети, як продовжити стійкість парфумів?

     1. Найчастіша причина нестійкості парфумів зазвичай – суха шкіра

Природне виділення жиру, створене нашою шкірою, працює як фіксатор аромату. Простіше кажучи, на сухій шкірі парфуми не мають на чому триматися.

Для власників сухого типу шкіри, або для тих, на кому парфуми не тримаються, ми маємо декілька порад:

  • Молекули парфумів з нашої шкіри проникають в простір – це те, що ми та наші оточуючі сприймаємо як аромат. Аромат краще розповсюджується в теплі. Саме тому парфуми краще наносити на природні теплі місця нашого тіла.
  • Такими є імпульсні точки – зап’ястя, передпліччя чи шия (по боках та за вухами). Кожну з цих точок можна легко знайти на тілі в зоні пульсу.
  • Наступними можливостями, як продовжити життя аромату, є використання не парфумованого крему саме на ділянках пульсу, який буде діяти як фіксатор парфумів. Для цього радимо перевірений Vaseline Original. Легко вмасируйте до зони пульсу та нанесіть парфуми. Вистачить використати справді невелику кількість, адже крем сам по собі дуже поживний.

2. Наступними причинами, чому парфуми на нашій шкірі не тримаються достатньо довго, можуть бути: сухе повітря в приміщенні, в якому ми знаходимося (найчастіше це спричинено наявністю кондиціонера), діяльність, при якій потіємо, відчуття стресу та інше.

На ці фактори ми не завжди можемо вплинути, але і тут ми підготували для Вас декілька порад:

  • Парфуми можна наносити не на шкіру, але і на одяг. Звичайно, в цьому випадку аромат не буде реагувати з нашою шкірою утворюючи власний неперевершений аромат, але буде триматися набагато довше. Такий спосіб нанесення парфумів буде доречним саме в літній сезон, коли ми інтенсивно потіємо, а парфуми мають властивість швидко вивітрюватися.

Якщо всі вище запропоновані поради не діють, ця справді допоможе:

  • Парфуми, після декількох годин, нанесіть знову. А для того, щоб не носити завжди з собою повну версію аромату, просто використовуйте зручний для подорожей флакон Travalo.
  • Перелийте в нього свої улюблені парфуми та носіть їх з собою. Обирати можете з широкого асортименту кольорів за Dашим бажанням.

    3. Наступні поради, які допоможуть продовжити стійкість парфумів

  • Не зберігайте парфуми у вологому теплому місці під прямим сонячним промінням. Ці три фактори негативно впливають на стійкість та початкову якість аромату.
  • Отже, якщо Ви зберігаєте свої улюблені парфуми у ванній кімнаті, швидко перенесіть їх в холодне темне та сухе місце, наприклад, у шафу.
  • Досить поширеним є нанесення парфумів на одне зап’ястя та, розтираючими рухами, перенесення на інше, а потім на шию. Це не правильно, адже при контакті та розтиранні молекули парфумів в перших базових нотках швидко випаровуються, залишаючи аромат в серці (середній фазі аромату). Тим самим ми не тільки не залишаємо шансу парфумам повністю розкритися, але і скорочуємо їх стійкість на нашій шкірі.

    4. Обирайте якість

Якщо бажаєте мати неперевершений та унікальний аромат, головним критерієм має бути якість. Якісні парфуми містять більше концентрату ароматичних олій та мають якісніші інгредієнти. Ви точно не прогадаєте, якщо оберете нішеву парфумерію. Ці парфуми не тільки унікальні, але мають неперевершено тривалу стійкість. Просто згадайте французькі марки, чиї аромати чарівні та одночасно мають стійкий приємний шлейф. Вища ціна таких парфумів відшкодовується меншою частотою нанесення аромату протягом дня, а завдяки цьому флакон буде служити довше.

Та до того ж, хто б не хотів мати неперевершений унікальний аромат на своїй парфумерній поличці?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *