Бренд Антоніо Бандерас з’явився на світовій арені у 1997 році, коли популярність гарячого іспанського актора перебувала на вершині. Це саме той час, коли торгова марка почала завойовувати визнання серед споживачів. З часом бренд Антоніо Бандерас та його аромати стали символом елегантного спокусництва для чоловіків.

Кожен з ароматів, створених під цим ім’ям, випромінює палку латиноамериканську натуру. Мужність і легкість стали відзначними рисами всіх композицій. Кажуть, що парфуми повністю відтворюють харизму Антоніо Бандераса.

Найпопулярніші аромати від іспанського бренду:

 • Blue Seduction For Men — сила свіжості, таємниця.
 • Мужність — The Secret.
 • Розкіш — The Golden Secret.
 • Та велич — King of Seduction.

Запропонуємо докладніше ознайомитися з ними.

            Антоніо Бандерас — Blue Seduction For Men

Надзвичайно легка і благородна чоловіча туалетна вода, що з’явилася в 2010 році. Аромат яскравий, спокусливий і досить чутливий. Хоча його композиція створена таким чином, щоб парфум був свіжим і ідеально підходив для літнього сезону.

 • Строгий флакон, ніби повторює історію зовнішньої стриманості чоловіків. Він виготовлений у формі кубика льоду. А вміст заявляє, що всі емоції та настрій прихований всередині.
 • Піраміда аромату розпочинає свою пісню з іскрястих нот бергамота, м’яти та чорної смородини. У серці знаходять своє місце ноти дині, кардамону, мускатного горіха, яблука та водяного акорду.
 • Завдяки останньому відкривається секрет парфумів. Шлейф обгортає чоловіка оригінальним поєднанням янтарю, капучино та деревних нот.
 • Blue Seduction For Men — справжня чоловіча композиція. Вона не має компромісів і здатна розкріпостити будь-якого красеня.

            Антоніо Бандерас — The Secret

Ще один сильний елітний чоловічий парфум. Відмітними рисами його героя є честь і джентльменські якості. Внутрішня сила такого чоловіка відчувається навіть на відстані. Аромат дуже привабливий, він дає можливість доторкнутися до таємниць через ключовий отвір. Саме він прикрашає сріблясто-чорний флакон.

 • The Secret з’явився в парфумерній колекції в 2010 році. З того часу і до цього часу аромат вважається бестселером. Над його композицією працювали великі парфумери Крістоф Рейно і Елізабет Відаль. Вони надихнулися характером Антоніо Бандераса та атмосферою східних країн.
 • Піраміда стійких парфумів розпочинає своє звучання сплетінням нот кориці, перцю та соковитого грейпфрута. Ноти серця грають майже непомітними деревними акордами та яскравою зеленою м’ятою. База аромату будується на гармонії терпких нот шкіри та благоухаючого мускусу.

            Антоніо Бандерас — The Golden Secret

В чому секрет переможця? В міцному дусі, бажанні рухатися вперед чи позитивному настрої? Не так важливо, що саме відіграє роль, як те, що кожний чоловік зможе відчути це в ароматі The Golden Secret. Багато експертів називають його найкращим чоловічим парфумом усіх часів.

 • Образ героя аромату включає в себе прямолінійність та розкіш. Він не боїться показати своє романтичне настроє, залишаючись при цьому дуже чоловічим.
 • Композиція парфуму включає ноти зеленого яблука, м’яти та трав’яних акордів, які розкриваються в самому початку.
 • Потім до дії приходить серце парфумів, яке гармонійно переливається кмином, мускатним горіхом та перцем.
 • В самому кінці наше уявлення підкоряється комбінації шкіри, білого кедра та мускусу.

            Антоніо Бандерас — King of Seduction

Якщо Ви шукаєте аромат, який дозволить відчути всю грайливість чоловічої природи, не перетворюючись при цьому на занадто солодкий, то King of Seduction — історія для Вас. Він повний інтриги, обаяння та мужності. Парфуми Антоніо Бандерас, а саме чоловічі композиції, дозволяють підкреслити найсильніші сторони.

Туалетна вода була створена в 2014 році. Вона відноситься до деревно-фужерних ароматів. І чудово доповнить образ представника сильної половини від 26 до 40 років. Але це лише думка парфумерів бренду. Ви можете писати свою історію.

 • Верхні ноти включають у себе соковитість грейпфрута, ананаса, дині, яблука та свіжість бергамота.
 • Морський бриз, неролі, пряність кардамону та ніжність жасмину розливаються у серці аромату.
 • Шлейф парфуму починається з білого кедра та мускусу, поступово переходячи в акорди замші, ветівера та амбри.

Виходячи з усіх описаних властивостей, стає зрозуміло, що парфумерія іспанського бренду має особливу концепцію. Експресія, страсть та аромат морського узбережжя завжди буде актуальною. Чоловіки, які носять ці аромати, готові діяти та підкорювати цей світ.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *