9 способів зробити ідеальний стриптиз свому обранцю!

0

Якщо стрип-клуби щось нас навчили, то це те, що кожен може насолоджуватися сексуальним виступом стриптизера. Незалежно від Вашої статі або сексуальної орієнтації, дивлячись, як хтось повільно дражнить аудиторію, знімаючи шар за шаром, є непереможним та сексуальним. Стриптиз не лише ідеальний спосіб спокусити свого партнера, але також дуже піднімає Вашу самооцінку, зробить Вас неймовірно сексуальною. Під час стриптизу створення фізичної відстанії між Вами та Вашим партнером може бути гаряче.

Ну, спробувати щось нове у спальні може бути страшно, але якщо Ви хочете покращити своє сексуальне життя або хочете подарувати Вашому чоловікові сексуальний стриптиз, то спробуйте. Ваш чоловік буде в захваті від Вашого танцю стриптиз.

Якщо Ви думаєте, що Ви не танцівниця і не можете робити ідеальні рухи, то дозвольте розповісти Вам одне: Вам не потрібно бути танцівницею, щоб це зробити. Виберіть спокусливий наряд, або Ви можете також надіти сексуальні екзотичні наряди стриптизера, створіть настрій, і тоді рухайте тими стегнами та руками.

          Еротичний костюм

Порада з виконання стриптизу – одяг:

1.Білизна: тепер скажіть “НІ” бавовняним спортивним бюстгальтерам або бабусиним трусикам.

 • Зайдіть у екзотичний магазин одягу і придбайте щось трохи сексуальне. Це може бути комплект білизни, мереживний бюстгальтер або прозорий боді.
 • Якщо Ви хочете показати свої груди, виберіть бюстгальтер з пуш-апом і додатковими наповнювачами. Це допоможе Вам підкреслити ваш декольте.
 • Крім того, вибирайте чорний або яскраво-червоні відтінки, оскільки вони надають сексуальні вібрації.

2. Уникайте багатошарового одягу: якщо Ви хочете виконати не неловкий стриптиз, то Ваш зовнішній одяг відіграє важливу роль.

 • Але переконайтеся, що Ви надягаєте те, в чому Ви відчуваєте себе комфортно і видаляєте його швидко. Ви не можете помилятися з відкритою сорочкою та олівцевою спідницею.
 • Або Ви можете використовувати рукавички до ліктя, пояс для підтримки чулок та реквізит, такі як віяла або періє.

3. Пара високих підборів: хочете додати додаткового сексуального декольте?

 • Носіння високих підборів на шпильці – це добре. Вони змушують Ваші стегна більше ковзати, коли Ви ходите, і стрункіть Ваші ноги.
 • Ви можете підібрати підбори до Вашої білизни.

4. Макіяж: ідеальний макіяж для спальні – темний, копчений окій або яскраві червоні губи.

 • Це ідеальний спосіб спокусити Вашого партнера.
 • Але переконайтеся, що не переборщите.

           Створення спокусливого образу

Коли Ви готові, настав час створити атмосферу. Для цього Ви можете вибрати свою спальню або будь-яке інше місце вдома, наприклад, приватне приміщення.

 • Так, якщо Ви хочете спробувати щось незвичайне, Ви не помилитеся (але переконайтеся, що там достатньо місця).
 • Ви можете прикрасити простір темними вогнями, подушками, свічками (для м’якого сяйва). Для романтичного настрою низьке освітлення також набагато вигідніше.
 • Також, підготуйте стільці та інші реквізити, які Вам можуть знадобитися. Стільці допоможуть Вам плавно танцювати навколо вашого партнера.
 • Щоб спробувати щось більш спокусливе, Ви можете зібрати речі, такі як шовковий шарф, мотузка, наручники.

5. Вибір правильної музики: одним з ключових елементів стриптизу є супровідна музика, без якої цей чуттєвий ритуал не зможе розкрити свій справжній потенціал.

 • Оберіть відповідну музику (повільну, м’яку та спокусливу), яка необхідна для підігрівання атмосфери Вашого шоу.

Підказка: уникайте чогось занадто швидкого або веселого, що може зіпсувати настрій. Пісня повинна бути м’якою і тривати від трьох до десяти хвилин.

Все готово! Тепер час почати виступ.

6. Усадіть свого чоловіка: Не поспішайте. Попросіть Вашого чоловіка сісти на стілець і м’яко наручники його, щоб він не торкався Вас, поки Ви танцюєте. Візьміть собі час і стриптизуйте повільно. Дайте своєму партнерові достатньо часу, щоб насолодитися моментом.

7. Підтримуйте зоровий контакт та привабливі вирази обличчя: Найважливіший крок! Очі можуть бути інструментом як зв’язку, так і дразнення. Дивлячись в очі Вашому партнерові та підтримуючи більш спокусливі вирази обличчя. В кінці кінців, Ви знаєте, що робите з ним, і таємно це любите! Під час стриптизу ці речі роблять його набагато більш інтимним.

8. Насолоджуйтесь! Не будьте незручною! Це просто Ви та Ваш партнер, отож насолоджуйтесь. Нічого страшного, якщо Ви обидва посміхаєтеся, смієтеся і дрібно. Не будьте занадто серйозними. Але якщо Ви хочете насолодитися особливою ноччю з Вашим партнером, то спробуйте поради, зазначені вище. В іншому випадку Ви можете відчувати, що граєте з Вашим партнером, а не виступаєте для нього.

9. Практикуйте: Ідеальний стриптиз вперше неможливий, особливо якщо Ви початківець. Так що тренуйтеся. Регулярні тренування допоможуть Вам почуватися комфортно і вивчити всі Ваші рухи.

Давай, дівчино, у тебе все вийде! Якщо Ви не впевнені, де купувати одяг для стриптизу, то не хвилюйтеся! Так, є багато онлайн-магазинів для покупок.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *