9 способів зберегти Різдво на довше: зберігання прикрас, упаковки подарунків та ялинок

0

Ви не можете вирахувати  вартість улюблених сімейних різдвяних прикрас. Забезпечте їх довговічність на кілька років, дотримуючись кількох простих порад.

  1. Зберігайте прикраси при кімнатній температурі.

Прикраси прослужать довше, якщо ви будете зберігати їх всередині вашого будинку в шафі, а не в підвалі або гаражі, де вони можуть бути знищені пліснявою. Для скляних прикрас можна використовувати горище.

  1. Захистіть крихкі прикраси.

Уникайте розбиття, зберігаючи прикраси в їхніх оригінальних упаковках або обгортаючи їх декілька разів у кислотостійкий білий тканинний папір. Покладіть перепаковані або обгорнуті прикраси в міцну коробку або пластиковий ящик для запобігання їхньому випадковому деформуванню. Не кладіть важкі прикраси на легкі. Зберігайте прикраси з природних матеріалів, таких як тісто або шишки, окремо. Обгорніть в тканинний папір та покладіть у герметичні контейнери або пластикові пакети з замком-блискавкою.

  1. Не обгортайте прикраси в газети.

Ніколи не використовуйте газети для обгортання своїх різдвяних прикрас. Чорнило може перенестися на прикраси і зіпсувати їх. Використовуйте лише тканинний папір.

  1. Обгорніть вінки для повторного використання.

Декоративні вінки, такі як ті, що зроблені з сушених квітів і трав, можна використовувати протягом років. Просто обгорніть кожен в тканинний папір і покладіть у картонну коробку. Не кладіть інші вінки або прикраси сверху.

  1. Уникайте переплутування вогнищ та гірлянд.

Оберігайте гірлянди та різдвяні вогні навколо міцного картону, щоб уникнути їх переплутування та пошкодження.

  1. Ретельно встановлюйте вогні.

Уникайте пошкодження різдвяних вогнів та утворення потенційної пожежної небезпеки, ніколи не проколюйте ізоляцію на вогняних ланцюгах гвіздками, скобами, цвяхами або гострими гачками. Не встановлюйте вогні близько до газових або електричних обігрівачів, камінів або інших джерел тепла. Уникайте перевантаження електричної проводки, з’єднуючи більше рекомендованої кількості світлових наборів разом (зазвичай три).

  1. Якщо пропало світло і різдвяні вогники.

Іноді ланцюг вогняних ламп може спалити вбудований плавкий пристрій (зазвичай розташований у вилці). Якщо це сталося через перевантаження (наприклад, підключення більше рекомендованої кількості світлових наборів разом в безперервному режимі), ви можете замінити плавкий пристрій і продовжувати використовувати вогні. Однак якщо перевантаження сталося через коротке замикання, викиньте ланцюг.

  1. Зберігайте стрічки та упаковки у контейнері.

Неохайне зберігання упаковочних матеріалів означатиме, що вони будуть занадто зм’яті та зморшкуваті для використання, коли вам це знадобиться. Зберігайте їх у великому, міцному пластиковому контейнері, щоб вам не доводилося купувати нові. Зберігайте багаторазові подарункові сумки, згорнуті, у великій пакеті для покупок.

  1. Ялинки нарізані, які тримаються довше.

Найкращий спосіб забезпечити свіжу вирізану ялинку на Святвечір – вирізати живу ялинку за кілька днів до свята. Виріжте дерево так, щоб у вас залишилася якомога більша частина стовбура. Після того, як дерево буде вдома, відріжте 2,5-3 сантиметри  знизу, помістіть дерево в відро з водою та зберігайте його в прохолодному місці такому, як балкон чи гараж. Дозаправляйте відро за потреби. Коли ви будете готові прикрасити дерево, обріжте стовбур, щоб він підходив для вашої ялинкової підставки, і забезпечте достатнє поглинання води. Потім дозаповніть резервуар в підставці для ялинки за потребою.

Гарного Різдва!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *