8 порад щодо догляду за собою, які зроблять Вас більш привабливими

0

Коли мова йде про догляд за собою, навіть невеличкі дрібниці можуть внести значну різницю. Акуратно вищипаний кущик брів, обрізані волоски у носі або гладко вибрите обличчя можуть стати вирішальними факторами між виглядом “добре” і “чудово”.

8 порад щодо догляду за собою, які зроблять Вас більш привабливими для жінок:

  1. Якщо у Вас монобров, розгляньте можливість видалення волосся лазером, щоб прибрати цю проблему. Цей процедурний метод також можна використовувати для видалення волосся у носі та вухах. Надмірне волосяне покриття на обличчі зазвичай вважається неатрактивним.
  2. Голіться після душу. Пара і гаряча вода пом’якшують щетину Вашої бороди і відкривають пори шкіри, що робить гоління легшим і менш болізним.
  3. Або ж голіться під час душу. Більшість чоловіків можуть отримати чудове гоління без будь-якої піни або крему, голившись під кінець душу. Лише п’ять хвилин гарячої пари надає вологості та пом’якшує волосся Вашої бороди, а змивання та прибирання займають лише кілька секунд.
  4. Змінюйте леза в бритві кожні три-чотири доби а змінні блоки касет кожні 2-3 тижні. Ви можете використовувати найдорожчу бритву на ринку, але якщо лезо тупе, Ви залишитесь з рум’яним та плямистим обличчям.
  5. Позбудьтеся частини або всього волосся на обличчі для молодшого вигляду. Якщо у Вас густа борода, спробуйте вигляд козлика. Якщо у Вас козлик, виберіть гладке обличчя.
  6. Обрізайте волосся на інших частинах Вашого тіла. Багато чоловіків, які втрачають волосся на голові, починають його отримувати в інших місцях, таких як вуха, ніс або спина. Щоб виглядати чисто та сучасно, обрізайте, воскуйте або вищипуйте непотрібне волосся.
  7. Коли стає тепліше, обрізайте волосся під пахвами. Таким чином, буде менше волосся, щоб утримувати бактерії, і, отже, менше неприємного запаху.
  8. Продовжуйте використовувати свої бритви, замочуючи їх у мінеральній олії. Наповніть мілку посудину мінеральною олією і замочіть їх кілька хвилин – олія зупиняє процес окислення, який може затупити леза. Потім використовуйте трохи розчинного спирту для очищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *