Парфуми завжди мали особливий вплив на людей. І кожна людина хоча б раз у житті поринула у світ великого різноманіття парфумів, а потім обирала конкретний аромат, який сподобався найбільше. Можливо, навіть не улюблений аромат, а улюблений бренд.

Які ж бренди є популярними і чим вони привертають увагу? Яка брендова парфумерія вважається найбільш популярною? Давайте визначимо.

                             Деякі популярні світові бренди

            Перше місце заслужено належить бренду Chanel

По-перше, бренд Chanel у свій час повністю перевернув світ моди і уявлення про жіночий одяг. Слава, яку торговій марці принесла ще Габріель (Коко) Шанель, досі дуже висока. І хоча конкурентів у неї досить багато, всім їм дуже складно конкурувати на рівні відомості Chanel.

Щодо парфумів, то під цим брендом було випущено близько 40 ароматів. Над створенням духів Chanel у різний час працювали найвідоміші «носи». Серед них Ернест Бо, Жак Польже і Крістофер Шелдрейк.

 • Безумовно найвідоміша композиція бренду — Chanel No 5 — перший парфум у колекції дому моди. Він став отправною точкою для нового витка в розвитку і до сьогодні приносить величезний прибуток компанії. Кажуть, що кожну хвилину в світі купують один флакон Chanel No 5.
 • Популярною серед жінок також стала лінійка Chanel Chance. Наприклад, відома співачка Ріта Ора відкрито говорить про свою велику любов до цих композицій. У своїй колекції вона має всі варіації ароматів.
 • Chanel Coco Mademoiselle також не дуже поступається за популярністю.
 • А от серед парфумів для чоловіків лідирує Chanel Allure Homme Sport. І рівних серед усіх позицій бренду їм немає.

          На другому місці нашого списку виявився бренд Montale

З виходом першого аромату цей французький бренд збурив звиклих до досить повітряних парфумів європейських споживачів. Атмосфера Сходу і Аравії, які червоною ниткою проходять через абсолютно всі композиції, зробили бренд Монталь бажаним і відомим.

Починав свою кар’єру засновник бренду П’єр Монталь з створення ароматів лише за індивідуальними замовленнями. А після повернення во Францію він вирішив поєднати сучасні французькі і історичні східні парфумерні традиції. Так і з’явилися духи Монталь.

 • Одним з найвідоміших ароматів марки можна назвати Montale Roses Musk. Європейські жінки були в захваті від яскраво вираженого запаху розцвітаючої троянди. Таких насичених і глибоких композицій раніше їм не пропонували інші виробники.
 • Ще одним парфумом, який підкорив вимогливих покупчиць, став Montale Chocolate Greedy. Стильний і бадьорий аромат кави і шоколаду, дуже смачний і спокусливий. Звичайно ж, така популярність була передбачена.

           Ще один французький бренд на гребені популярності

Багато ароматів бренду Givenchy адресовані відомим жінкам, таким як Одрі Гепберн, Ума Турман і Лів Тайлер. Інспіруючись харизмою і витонченістю цих леді, під маркою Givenchy створювалися по-справжньому унікальні композиції.

Особливістю бренду є той факт, що їх парфумерна колекція поповнюється щорічно. Кожен з них відображає суть і характер певної епохи, і обов’язково враховує модні тенденції в створенні ароматів. Крім того, духи Givenchy виробляються для різних жінок. Серед десятків ароматів свій зможуть знайти і сміливі, дерзкі красуні і романтичні, ніжні натури.

 • Однією з найпопулярніших і відомих композицій бренда можна назвати Givenchy Ange Ou Demon Le Secret. Зі всієї лінійки ароматів саме він побив рекорди продажів, і з 2014 року знаходиться на піку популярності.
 • Також востребованими вважаються парфуми Dahlia Divin, Givenchy Pour Homme Blue Label, Play For Her і Gentleman.

Четверте місце ми готові віддати одному з найвідоміших представників американського ринку

Історія бренду Вікторія Секрет почалась близько тридцяти років тому. Її засновник Рой Реймонд створив перший комплект нижньої білизни для своєї дружини, так як на той момент було недостатньо широкий асортимент сексуальних і витончених комплектів білизни. Саме це і послужило розвитку бренда взагалі. Зараз жінки всього світу асоціюють нижню білизну саме з Victoria’s Secret.

Через час торгова марка почала створювати купальники, піжами і навіть сукні. А зараз у числі ангелів Вікторія Секрет стоять найвідоміші і відомі манекенщиці світу.

 • Перші парфуми Вікторія Секрет були створені ще в 1991 році і називалися вони Victoria’s Secret Eau de Cologne. На сьогоднішній день колекція бренду налічує близько 300 ароматів.
 • Насупротив думки багатьох, парфумерія американської марки користується популярністю не тільки серед її фанатів.
 • Наприклад, аромат Victoria’s Secret Bombshell обирають сотні тисяч дівчат по всьому світу. Його солодко-фруктова композиція на думку молодих леді дарує відчуття свята і насолоди.

           У фіналі ми виділимо ще один американський бренд

Бренд Кельвін Кляйн взагалі не потребує особливого представлення. В 70-х роках XX століття саме Calvin Klein ввів повсюдну моду на дизайнерські джинси. Вони стали першими, хто помістив логотип і назву бренда на задні кишені всіх моделей.

Говорячи про парфумерію, то перший аромат від Кельвін Кляйн з’явився в 1981 році. Після його успіху духи Кельвін Кляйн, які регулярно представляються громадськості, об’єднуються в серії. Також бренд можна назвати фанатом парних композицій.

 • Популярними серед них можна назвати Calvin Klein Obsessed і Calvin Klein One Red Edition.
 • А от серед жіночих композицій фаворитом став аромат Calvin Klein CK IN2U Her.

         7 порад, як обрати свій парфумерний бренд

Ми вже неодноразово розповідали, як правильно обирати парфуми за різними принципами і методами. Але не завжди обов’язково обмежуватися тільки конкретними ароматами. Можливо Ваш кращий варіант — знайти свої марки парфумів. Тому ми склали кілька порад, якими Ви можете скористатися:

 1. Визначтеся з характером парфумерії, яка Вам близька.
 2. Вивчіть наскільки широкий асортимент композицій у парфумерного бренда.
 3. Ознайомтеся з відгуками про популярні духи бренда.
 4. Дізнайтеся ідею, яку закладає в брендові духи конкретна марка.
 5. Запитайте рекомендації від близьких людей.
 6. Дізнайтеся, які бренди обирають знаменитості.
 7. Визначте, які торгові марки вибирають більшість людей.

Не вагайтесь, вибір тільки за Вами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *