Не мине багато часу, і Вашим дітям стане важливою мода та бренди. Але є безліч способів, як зробити їх щасливими, дбаючи при цьому про свій гаманець. Ось шість простих способів економити на якісному дитячому одязі.

  1. Скористайтеся перевагами магазинних карток

Зареєструйтеся на магазинні картки великих універмагів та мережевих магазинів.

 • Ви можете накопичувати бали для подальших покупок, отримувати повідомлення про розпродажі, спеціальні пропозиції, купони на знижку або грошові ваучери.
 • Проте, щоб уникнути високих відсотків відсотків, які зазвичай застосовуються до Вашої покупки, завжди оплачуйте рахунок повністю кожен місяць.
 • З відсотковими ставками іноді понад 25 відсотків, будь-які початкові збереження можуть йти насмарку, якщо Ви почнете накопичувати неоплачені баланси на своїй кредитній картці.

  2. Шукайте онлайн-знижки та електронні купони

Багато онлайн-каталогів починають свої розпродажі раніше, ніж знижки, запропоновані поштою, або навіть місцево, якщо у продавця є фізичний магазин. Те ж саме стосується онлайн-магазинів.

 • Зареєструйте свою електронну адресу, щоб отримувати попередження про розпродажі та будь-які спеціальні пропозиції, часто доступні через ексклюзивні електронні купони – але слідкуйте за спеціальними пропозиціями також у магазинах.
 • З огляду на те, що зараз багато людей купують онлайн, роздрібні торговці мають проблеми з тим, щоб знову привернути людей до своїх магазинів.
 • Через це Ви можете помітити неймовірні угоди, доступні лише при особистій покупці – хоча їх все ще можуть оголошувати онлайн.

3. Вступайте до клубу

Шукайте вигідні пропозиції у “клубних” магазинах, де Ви знайдете багато предметів одягу за символічні ціни.

 • Більші клубні магазини зазвичай пропонують менший вибір одягу, але для таких базових речей, як шкарпетки та білизна, Ви не можете помилитися.
 • Крім того, іноді у клубних магазинах немає примірочних кімнат, де Ви зможете спробувати одяг на розмір. Таким чином, Вам може доводитися “приблизно визначати”, чи підійде одяг Вашої дитині.

 

 4. Купуйте в мережевих магазинах зі знижками на брендові речі

Деякі універмаги пропонують вигідний вибір відомих дизайнерів.

 • Якщо Ваша дитина мусить мати брендові футболки та штани, шукайте їх тут, але пам’ятайте: діти швидко виросли з одягу, тому не витрачайте забагато на речі, які вони будуть носити короткий час.
 • З іншого боку, якісний одяг можна передати молодшим дітям або продати у магазини вторинного вжитку, щоб скоротити початково високу ціну.

  5. Шукайте в аутлетах спортивний брендовий одяг

Ви можете заощадити на брендовому спортивному одязі та кросівках у фабричних магазинах під час їхніх розпродажів в кінці сезону.

 • Аутлети зазвичай мають багато вибору, але не завжди у всіх розмірах. Також Вам може знадобитися перевірити “дефекти другого сорту”, які представляють собою предмети з незначними недоліками (зазвичай косметичними), які не впливають на якість.
 • Якщо Ви (і Ваша дитина) можете проігнорувати ці невеликі недоліки, Ви зможете насолодитися великими знижками на якісний спортивний одяг за частку вартості.

    6. Покупайте вторинний одяг і економте

Добрі джерела раніше носіння одягу можна знайти, переглядаючи магазини вторинних товарів з Європи у вашому районі.

 • Вам доведеться перекопати ці місця, але Ви можете знайти якісні пальта, взуття, штани та сукні, особливо для дітей, де попереднє дитя встигло носити їх лише короткий час, перш ніж вирости.
 • Підлітки можуть полюбити “вінтажні” знахідки тут, і це чудова можливість для них персоналізувати свій стиль моди.
 • Також Вам не слід відмовлятися від передачі в руки іншого. Родина та друзі зі старшими дітьми знають, що Ви оцінюєте будь-яку річ, яку вони можуть передати.
 • Навіть якщо для цих речей кращі дні вже минули, будуть часи, коли Ваші діти будуть потребувати одягу для активних ігор та розваг.

Те, що у Вас вдома багато дітей, які потребують нового одягу, ще не означає, що Вам потрібно виграти в лотерею, щоб все це оплатити. З невеликими зусиллями, наполегливістю та знанням, де шукати, Ваші діти можуть гарно одягатися, не коштуючи Вам купу грошей, тому що знайти знижений одяг ніколи не було так просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *