6 переваг силової йоги

0

Павер-йога — це інтенсивна аеробна тренування, яка сприяє розумовій та фізичній стійкості, а також допомагає зміцнити тіло та спалити калорії.

Цей вид йогічної практики відповідає холодному клімату та людям, які хочуть отримати більш динамічне тренування всього тіла, насолоджуючись відомими користями Аштанга-йоги. Погляньте на деякі з найважливіших ефектів павер-йоги на організм.

         1. Збільшує гнучкість

Так само, як і Аштанга-йога, павер-йога значно збільшує гнучкість.

  • Це зменшує ризик травм, покращує Вашу осанку, сприяє розслабленню м’язів та поліпшує кровообіг, а також загальний рух та ефективність.

         2. Будує м’язи

Більше, ніж її східний еквівалент, павер-йога дає Вам можливість будувати м’язи без підйому ваг.

  • Внаслідок цього рівень Вашої енергії підвищується, загальна фізична сила поліпшується, а кістки стають міцнішими, запобігаючи ризику виникнення проблем зі здоров’ям, таких як остеопороз чи артрит.

         3. Виводить токсини

Павер-йога чудово впливає на виведення токсинів з організму.

  • Покращуючи імунну систему та ефективно очищаючи лімфатичну систему, вона допомагає боротися з інфекціями та тримати Вас здоровими і активними протягом тривалого часу.

         4. Надає енергії

Павер-йога покращує кровообіг, допомагає Вам спалювати більше калорій та збільшує Ваш метаболічний рівень.

  • Як високоінтенсивне тренування, вона наповнює Вас енергією, допомагає розслабитися та сприяє позитивному настрою для подолання повсякденних викликів.

         5. Сприяє втраті ваги

Бувши набагато інтенсивнішою, ніж Аштанга-йога, павер-йога великою мірою допомагає Вам схуднути.

  • Допомагаючи Вам спалювати до 200 калорій за сеанс, це тренування доступне для всіх вікових груп та рівнів фізичної підготовки, надаючи всім можливість будувати стрункі м’язи та досягати ідеальної ваги.

         6. Зменшує ризик серцевого нападу та інсульту

Павер-йога є інтенсивною, що означає, що вона швидко підвищує кровообіг та серцевий ритм.

  • Внаслідок цього кров стає тоншою, що зменшує можливість утворення згортків, зменшуючи ймовірність серцевого нападу чи інсульту.

         7. Варто зусилля

Хоча павер-йога відкрита для всіх, вона далеко не легка. Навіть професійні спортсмени часом вважають її викликальною, тому рекомендується почати повільно. Перебір може призвести до травм або напруження м’язів, тому переконайтеся, що Ви дієте крок за кроком.

Одягайтеся зручно та не забувайте пити багато води, оскільки павер-йога призводить до значного виділення поту. Правильно виконана, фізичні переваги павер-йоги є численними та вражаючими — це вимагаюче тренування всього тіла, яке допомагає виводити токсини, будувати м’язи, покращувати кровообіг, схуднути та залишатися енергійним протягом усього дня.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *