6 кмітливих порад щодо покупки дитячого одягу з економією

0
6 кмітливих порад щодо покупки дитячого одягу з економією

Невдовзі мода та брендування стануть важливими для ваших дітей. Проте є безліч способів зробити їх щасливими, дбаючи при цьому про свій гаманець. Ось шість простих способів заплатити менше за якісний дитячий одяг.

Використовуйте переваги кредитних карт магазинів

Підпишіться на картки магазинів великих департаментів та мережевих магазинів.

Ви можете накопичувати бали для подальших покупок, отримувати сповіщення про розпродажі, спеціальні пропозиції або купони на знижку. Проте, щоб уникнути високих відсоткових ставок, які зазвичай застосовуються до покупок по кредитній картці, завжди повністю погашуйте свій рахунок кожен місяць.

Зі ставками від 25 відсотків і вище, будь-які початкові заощадження можуть піти насмарку, якщо ви почнете накопичувати непогашені баланси на вашій кредитній картці.

Шукайте онлайн-знижок та електронних купонів

Багато онлайн-каталогів починають свої розпродажі раніше, ніж знижки, запропоновані поштою або навіть місцево, якщо у торговця є фізичний магазин. Те ж саме стосується інтернет-магазинів деяких магазинів.

Зареєструйте свою адресу електронної пошти, щоб отримувати попереднє сповіщення про розпродажі та будь-які спеціальні пропозиції, часто доступні за допомогою ексклюзивних електронних купонів — але слідкуйте також за акціями у магазинах.

Оскільки зараз багато людей купують онлайн, торговці мають проблеми з тим, щоб залучити людей назад у їхні магазини. Тому ви можете помітити неймовірні пропозиції, доступні лише при особистому відвідуванні магазину — хоча вони можуть бути оголошені також онлайн.

Вступайте до клубів

Шукайте вигідні пропозиції у «клубних» магазинах, де ви зможете знайти багато предметів одягу за найнижчими цінами.

Більші клубні магазини зазвичай пропонують обмежений вибір одягу, але для базових речей, які як шкарпетки та білизна, вони просто незамінні. Також іноді в клубних магазинах не надають приміщень для примірки одягу за розміром. Тому вам доведеться «на око» визначати, чи підійде одяг вашій дитині.

Купуйте в мережевих магазинах за знижені ціни на дизайнерські бренди

Деякі департаментальні магазини пропонують вигідний вибір відомих дизайнерських брендів.

Якщо ваша дитина обов’язково хоче футболки та штани з брендовою позначкою, шукайте їх саме тут, але пам’ятайте: діти швидко виростають з одягу, тому не переплачуйте за речі, які вони надовго не встигнуть вдягнути. З іншого боку, якісний одяг можна передати молодшим дітям або продати у магазинах вторинної використання, щоб компенсувати високу початкову ціну.

Шукайте в аутлетах спортивний одяг з брендовою назвою

Ви можете заощадити на спортивному одязі та кросівках з брендовими назвами в магазинах фабричних аутлетів під час розпродажу в кінці сезону.

У аутлет-магазинах зазвичай багато вибору, але не завжди у всіх розмірах. Також, вам може доводитися шукати «дефекти», це предмети з незначними недоліками (зазвичай косметичного характеру), які не впливають на якість. Якщо ви (і ваша дитина) можете проігнорувати ці маленькі недоліки, ви зможете скористатися значними знижками на якісний спортивний одяг за частку його ціни.

Купуйте вторинний одяг і заощаджуйте

Добрі джерела одягу, який був любляче користуваний, можна знайти, шукати в магазинах вторинного одягу, магазинах консигнації та ярмарках в церквах у вашому районі.

Вам доведеться пошукати в цих місцях, але ви можете знайти якісні пальта, взуття, штани та сукні, особливо для дітей, які попередній власник носив лише короткий час, перш ніж виріс з них. Підлітки можуть полюбити «ретро» речі знайдені тут, і це чудова можливість для них виражати свій власний стиль.

Також ніколи не відмовляйтеся від вживаних речей! Родина та друзі зі старшими дітьми будуть знати, що ви оціните будь-що, що вони можуть передати.

Навіть якщо ці речі кращі дні вже пройшли, є моменти, коли ваші діти потребують одягу для активних ігор. Просто тому, що у вас вдома багато дітей, які потребують нового одягу, це ще не означає, що вам треба виграти лотерею, щоб все це оплатити. З трохи творчості, наполегливості та знанням, де шукати, ваші діти можуть виглядати чудово, не витрачаючи при цьому купу грошей, тому що знаходження дешевого одягу ніколи ще не було таким простим!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *