Це може бути справжнім викликом знайти ідеальну пару джинсів чи светр, які підходять до Вашого образу. Однак існують способи отримати базові речі для Вашого гардеробу і зберегти їх в тренді, щоб Ви виглядали стильно кожен раз, коли їх надягаєте.

    1. Придбайте класичні джинси

 • Коли Ви купуєте пару джинсів, надійно зосередьтеся, щоб не відволікатися на всі ці модні стилі з вигорілими плямами, дивними вирізами, незвичайними кольорами та навіть умисними порізами.
 • Виробники люблять, коли Ви витрачаєте гроші на такий трендовий одяг, оскільки такі джинси виходять з моди в мить — і тоді Вам доводиться купувати нову пару вже за новим стилем.
 • Замість цього придбайте класичні джинси з п’ятьма кишенями зі синього деніму. Вони прослужать вам роки, і навіть коли вони трохи вигорять, Вам це не завадить.

      2. Перевірте напрямок ворсу

 • Ваш костюм виглядає дивно, але Ви просто не можете зрозуміти, чому. Не всі виробники приділяють увагу напрямку ворсу тканини — способу, яким лежать волокна.
 • Купуючи костюм, перевірте, чи було правильно вирізано тканину у обох частинах: проведіть руку по тканині піджака, а потім в тому ж напрямку по спідниці чи штанах. Наприклад, Ви можете помацати рукав піджака зверху донизу, а потім зверху донизу спідницю.
 • Тканина може відчуватися грубою або гладенькою — будь-який варіант підходить. Але Ви хочете бути впевнені, що вона відчувається однаково на обох частинах костюма. Якщо ні, знайдіть інший костюм.

     3. Перевірка кольору перед покупкою

Коли Ви купуєте одяг у магазині, проведіть дві швидкі перевірки, щоб переконатися, що колір тканини високої якості.

 • Надійніше вдягніть сонцезахисні окуляри (найкраще підходять коричневі за кольором), щоб переконатися, що кольори в одязі все ще відповідають один одному.
 • Перенесіть виріб до вікна та переконайтеся, що кольори відповідають у денному світлі також.

Хоча покупці рідко чують про це, виробники витрачають багато часу на турботу про якість, яку називають метамеризмом. Добрі виробники та роздрібні продавці впевнюються, що кольори виробу відповідають один одному в усіх джерелах світла.

 • От проблема: виріб може містити кілька різних матеріалів у тому ж кольорі — скажімо, зовнішній віджет, манжети та окантовка куртки. Ці різні частини повинні відповідати один одному незалежно від того, чи є джерелом світла лампи накалювання, люмінесцентні лампи або природне світло.
 • Якщо Ви купуєте виріб, який не проходить цей тест, у Вас є право повернути його.

     4. Пошук чогось цікавого

 • Зайдіть до магазинів вінтажного одягу у Вашому районі.
 • Якщо Вам не байдуже до того, як Ви одягаєтеся, то варто регулярно приходити в такі магазини. По-перше, одяг з таких магазинів, як правило, має кращу брендову якість, ніж сучасний одяг. Такий класичний одяг постійно повертається в тренди, тому це добра інвестиція.
 • Ви гарантовано отримаєте унікальний наряд — нульова ймовірність, що Ви зустрінете на вечірці когось іншого, хто одягнув таку ж саму сукню.

      5. Купуйте відпарний, бавовняний сатин

Ніхто не хоче йти на роботу в сорочці, яка виглядає так, ніби Ви в ній спали. Насправді існує спеціальний вид бавовни, яка віддаляє зморшки — але ймовірно, продавець у магазині не знає, як визначити такий виріб для Вас.

 • Бавовна сатинового плетіння, яка частіше зустрічається в одязі для жінок, відчувається гладкою під Вашими пальцями.
 • Але, щоб бути впевненим, що Ви отримуєте сатинове плетіння, проведіть швидкий і простий тест: візьміть в руки горсть бавовняної тканини, стисніть, а потім відпустіть. Чи залишається тканина з тими зморшками? Якщо так, то це звичайна бавовна. Чи повертається тканина відносно без зморшок? Якщо так, Ви знайшли бавовну сатинового плетіння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *