5 обов’язкових чоловічих взуттів, які піднімуть Ваш стиль

0

Французький дизайнер взуття Крістіан Лубутен колись сказав: “Взуття може запропонувати набагато більше, ніж просто ходити”. Як він був правий! Зрештою, правильна пара чоловічих взуттів може підняти Ваш гардероб в будь-який день. Вони можуть трансформувати Вашу мову тіла та налаштування. Елегантна взуття – саме те, що Вам потрібно для завершення Вашого образу та виходу з впевненістю.

Але як зробити цей вибір, коли існує так багато варіантів? Варіанти починаються від черевиків до кросівок для чоловіків і все, що знаходиться між ними. Ну, ми вже виконали важку роботу Вас. Хоча існує безліч варіантів чоловічого взуття, Вам слід вибрати модні та універсальні моделі, які зможуть служити Вам на добро різних обставин.

          Ось п’ять стилів взуття, які повинні бути у кожного чоловіка

            Шкіряні черевики

Ось коли мова йде про елегантне взуття, шкіряні черевики – відмінний вибір. Вони виглядають відмінно, але ось де знаходиться їхня основна привабливість.

 • З тривалим носінням ці взуття набувають власного характеру, і саме в цьому вони найбільше виграють.
 • З легкістю можна підібрати образ для різних виглядів, коли Ви носите пару шкіряних черевиків, будь то крейзі-естетика чи зручно-консервативна.
 • Найбільшою перевагою в інвестуванні в якісну пару шкіряних черевиків є те, що вони будуть служити Вам довго і забезпечать стильно і комфортно вигляд.

            Кросівки

Легко переконатися, що Ви знаходитесь на правильному боці шкали стилю, поєднуючи пару кросівок для чоловіків, наприклад, Джорданів, з відповідними футболками Джордан!

 • Чи Ви хочете показати трендовий вигляд або відчувати себе комфортно під час руху або обох, кросівки можуть зробити все це легко для Вас.
 • Розроблені для сучасного чоловіка, який не боїться експериментувати зі своїм взуттям, кросівки дають Вам свободу легко підкреслити свою модну особистість.
 • Це ідеальний варіант для одягу на різні заходи, такі як поїздки, вечірки на барбекю, спортивні ігри, бранч і багато іншого.
 • Що ще важливо, вони представлені в захоплюючому спектрі кольорів та дизайнів, щоб відповідати Вашому стилю та вподобанням.

            Лофери

Лофери для чоловіків – це Ваш ключ до вдалого smart casual вигляду. Але не думайте, що їх неможливо носити в офіційно одягнених обставинах.

 • Лофери можуть доповнити Ваш образ як для формального, так і для неформального вигляду.
 • Якщо Ви хочете додати ідеальний завершальний штрих до свого образу, Ви можете розраховувати на пару лоферів, що прийде Вам на допомогу.
 • Найкраще в тому, що це легко надіти, це взуття може оживити Ваш вигляд для будь-якої нагоди, не перевантажуючи Ваш образ.
 • Не дарма лофери для чоловіків вирізали собі особливе місце в гардеробі сучасного чоловіка.

            Броги

Створені як практичне взуття, броги пройшли довгий шлях з часів їхнього початку. Сьогодні вони є топовим вибором для тих, хто хоче підняти модний вигляд.

 • Ці взуття легко вибирають лінію між формальним і неформальним виглядом.
 • Ви можете розраховувати на пару брогів у темних відтінках, щоб доповнити свій образ для формальної події.
 • Щодо неформальної події чи звичайного виходу, Ви можете вибрати брогі зі світлішими відтінками, щоб створити ідеальний вигляд.
 • Ідеально, Вам слід вибирати взуття з меншою кількістю вишивань для формальних образів.

Пам’ятайте, що якщо вишивка більше, це взуття краще підходить для Вашого неформального гардеробу.

            Оксфорди

Оксфорди – непереможний чемпіон в створенні формального образу. Це вишукана пара взуття, часто прикрашена витонченими деталями.

 • Правильні Оксфорди легко піднімуть Вашу модну гру на новий рівень і зроблять Вас виділятися з натовпу.
 • Хоча пара чорних оксфордів може бути відмінним вибором для будь-якої формальної події, Ви можете експериментувати із кольорами.
 • Легко вразити будь-яку формальну подію, коли у Вас є пара Оксфордів в Вашому розпорядженні.
 • Отже, чи це засідання з ради чи весільна вечірка, Ви можете безпечно вибрати цю пару взуття, щоб підняти свій стиль, забезпечивши повну зручність та елегантність.

            Підсумовуючи

Ніхто не може заперечити, що взуття може створити або зруйнувати Ваш вигляд. Якщо Ви помиляєтеся з вибором взуття, це може збити з толку Ваш весь образ. Але з вищезазначеними варіантами Ви можете бути в безпеці.

Це взуття може супроводжувати Вас на більшості формальних і неформальних заходів і виглядає. Якщо Ви ще не включили ці універсальні взуття до своєї колекції, настав час правильно вчинити і оновити свою колекцію.

Отже, давайте йти вперед і демонструвати Вашу модну особистість взуттям цих стильних моделей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *