5 несподіваних порад щодо стилю для створення ілюзії стрункої фігури

0

Використання кольору та трохи стратегії дозволить легко створити ілюзію стрункішого та граціозного силуету.

1. Витягніть свою фігуру

Уникайте: обрізаних светрів та штанів з низькою посадкою, які виявлять Ваші “любовні ручки” кожного разу, коли Ви піднімаєте руку.

Зосередьтеся на: топах, які легкі та довші, а потім шаруйте їх курткою, яка закінчується трохи нижче найважчої частини стегон. Шиєте джинси або штани належним чином під свою фігуру. І так, Ви можете носити облягаючі джинси, але вони повинні бути поєднані з довгим, плинним топом та високим чобітком схожого кольору для стильного та модного вигляду.

Підкресліть з: довгим намистом або шовковим шарфом та високими підборами.

2. Носіть завжди правильний розмір

Уникайте: топів, які занадто вузькі або занадто великі. Ніщо не зробить Вас більшими, ніж одяг, який погано сидить. Щоб створити враження стрункої фігури, Вам потрібно збалансувати свої пропорції.

Зосередьтеся на: одязі, який має відповідний крій, особливо на місцях, де є кривизни. Невелика правка Вашого одягу у місцевого портного або хімчистки значно вплине на Ваш вигляд.

Виняток з правила: пряма  туніка, поєднаний з поясом (не занадто тонким), дуже створює візуальний ефект стрункості. Широкий пояс на туніці підкреслить Вашу талію та вигідно підкреслить Ваші кривизни. Завершіть образ високими підборами для підсилення ефекту.

Збалансуйте з: якщо Ви носите плинні штани або спідницю, збалансуйте їх тіснішим верхом, і навпаки.

3. Оберіть правильний виріз

Уникайте: широких штанів та штанів з низькою посадкою, яскравих візерунків, високих горловин та коротких рукавів. Якщо Ви хочете виглядати вище, уникайте привертання уваги до кінцівок.

Зосередьтеся на: V-подібних вирізах і перехресних горловинах, вирізах під грудьми та діагональних візерунках. Довгі рукави та рукава три чверті – це найбільш стрункі елементи.

4. Тканини

Уникайте: вовни, бархату та шаруватих товстих тканин, які зроблять Вас на кілька кілограмів важчими.

Зосередьтеся на: натуральних та легких волокнах, особливо на бавовні. Вам потрібні матеріали, які є рухливими та вільно рухаються.

Попередження: блискучі та блискучі тканини не є Вашими друзями. Незалежно від тенденцій, що панують у певний момент, стратегічні візерунки та тонкі принти зроблять Вас виглядати стрункіше.

5. Кольори

Уникайте: надмірного носіння білого та кремового кольору, якщо у Вас кругла фігура. Однак, якщо носити їх стратегічно, білий може контрастувати з темним кольором для мінімізації або виділення різних частин тіла.

Зосередьтеся на: матових, темних та моноколірних кольорах, які допоможуть “зникнути” зайві кілограми (живіт, сідниці, руки, стегна). Щоб підкреслити цей ефект, поєднуйте темні кольори з яскравим відтінком та звертайте увагу на Ваші найкращі риси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *