5 ідеальних напоїв для вечора Нового року

0
5 ідеальних напоїв для вечора Нового року

Традиційно зустрічати Новий рік із напоєм у руках разом із друзями та близькими. Замість звичайного шампанського та медіокритних коктейлів, які відволікають від іншого цікавого заходу, ось декілька смачних та енергетичних напоїв, які піднімуть смак будь-якої вечірки на Новий рік.

   1. Цитрусове шампанське з вишневим соком

Апельсини , грейпфрути рубінової червоні, терпкуватий мандарини або лайм — додавання краплі цитрусового соку до шампанського миттєво перетворює класичний напій вечора Нового року на легкий, солодший та освіжаючий напій.

  • Замішайте кілька крапель вишневого соку або сиропу з кислих вишень, і Ви отримаєте яскраво-червоний переливаючийся еліксир, через який гості стоятимуть у черзі всю ніч за ще більшим обсягом!

   2. Пряний яблучний виски-сидр

Новий рік — це зимове свято, яке вимагає гарячого, алкогольного напою, наприклад, пряного яблучного виски-сидру.

  • Просто дайте яблучний сік закипіти на плиті з корицею, гвоздикою, духмяним перцем та зірковим анісом. Додайте виски безпосередньо в кінці. Якщо Ви триматимете пряний яблучний виски-сидр у термосі для збереження тепла, то він залишиться гарячим та оживляючим до далекого після півночі.

    3. Клюквений та гранатовий пунш

З таким об’ємом антиоксидантів у цьому смачному змішаному напої, Ви майже зможете переконати своїх гостей, що це здоровий вибір.

  • Просто змішайте клюквовий коктейльний сік зі свіжим гранатовим соком на льоду у великій кувшині для пуншу. Додайте пляшку рому до сокової суміші, і от воно – пунш, який Ваші гості запам’ятають на рік вперед. Щоб дати пуншу ще більше пікантності, додайте до нього свіжі листки м’яти.

   4. Кокосовий мартіні «Сніжинка»

Зустрічайте Новий рік із склянкою солодкого кокосового «снігу» у руках. Це ідеальний зимовий коктейль.

  • Налейте крем кокосу та ваніль з водкою на лід у шейкері для мартіні чи блендері. Енергійно струсіть змішуйте, щоб отримати гарну, густу консистенцію. Потім додайте вершки до суміші для більш кремового відчуття. Переконайтеся, що Ви приготуєте додатковий обсяг для Ваших гостей, оскільки цей мартіні з несподіванкою обов’язково швидко закінчиться.

    5. Енергетичний мокко з м’ятним присмаком

Перетворіть звичайну каву в митєвий хіт просто додавши до кожної чашки трохи какао та м’ятного лікеру чи м’яти, після того, як Ви залили каву.

  • Цей гарячий та оживляючий напій, який допоможе запам’ятати вечірку на Новий рік, спаде гладенько, утримуючи святкування до пізньої ночі.

Ці зміни в звичайному напої на Новий рік можуть допомогти зробити святкування ще більшим святковим.

Але пам’ятайте, якщо Ви плануєте пити, завжди дотримуйтеся законних меж та ніколи не керуйте автомобілем у стані сп’яніння.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *