4 унісекс парфуми, які можна використовувати разом з чоловіком

0

Епоха, коли жіночі аромати завжди були лише солодкими, а чоловічі гострими, давно минула. Сучасні жінки вже давно полюбили терпкі, гострі ноти чоловічих духів. Вільність від стереотипів та різноманіття вибору — ось що сьогодні є парфумерною індустрією.

Саме тому унісекс парфум Франція, Італія або Іспанія, місце його народження, з кожним роком відкривається все більшій кількості прихильників парфумерії. Ця ніша наповнюється незвичайними композиціями, які дивують своєю відсутністю яскравих, чітко виражених акцентів. Їх унікальність полягає в тому, що основою для таких ароматів часто служать фужерні, деревні та пряні ноти, безумовно доповнюючись іншими акордами.

Але, як завжди, серед усіх французьких, американських і навіть японських ароматів-унісекс є найкращі. Пропонуємо Вашій увазі чотири композиції, які поповнять парфумерний гардероб Вашого і Вашого чоловіка.

             1. Tom Ford Tobacco Vanille

Британський модний будинок Том Форд представив колекцію з дванадцяти ароматів під назвою Private Blend, одним із яких є парфум Tobacco Vanille. Про нього світ дізнався у 2007 році, але глядачам знадобилося часу, щоб зрозуміти його. Тим не менше, зараз цей аромат вважається одним із найуспішніших у світі серед усіх брендів. І купити парфум унісекс з нотами тютюну та ванілі бажають одразу сотні людей у різних куточках.

Особливість Tobacco Vanille полягає в тому, що духи були створені як інтерпретація класики розкішних чоловічих ароматів.

 • Респектабельний і екстравагантний парфум зачаровує яскравими пряними нотами, а більше нічого і не потрібно.
 • Хоча в піраміді присутні ще акорди ванілі, деревини і сухофруктів.

             2. Tiziana Terenzi Cassiopea

Найновіший у даному списку аромат Cassiopea з найсоковитішою композицією.

 • У піраміді ці духи унісекс приховують солодкість маракуйи, чорної смородини та свіжість лимона.
 • Потім ми чуємо квіткові ноти ландиша, чайної троянди та гвоздики.
 • І лише в базі аромату нам відкриваються акорди глибокі й спокусливі: боби Тонка, мускус і сандал.
 • Крім незвичного для парфумерії унісекс поєднання компонентів, аромат виділяється й своїм зовнішнім оформленням — світлий флакон, золотисті написи.

З’явившись на полицях магазинів у 2015 році, духи доповнили парфумерну колекцію італійського бренду Luna Collection. Пізніше звісно всі охочі могли придбати аромат онлайн і таким чином Паоло Теренці знову завоював світ.

             3. Nasomatto Black Afgano

Незвичайний аромат, що поєднав у собі дві протилежні сторони: чоловічу надійність і жіночу загадковість. Алессандро Галтьєрі, який виступив автором композиції, легко створив універсальний парфум.

 • Піраміда Black Afgano в верхніх нотах грає коноплею й зеленими акордами.
 • У серці ми чуємо вже тютюн, каву, деревні ноти й смоли.
 • У базі присутні одні з найвиразніших нот: уд і ладан.

             4. Tom Ford Tuscan Leather

Духи Tuscan Leather для чоловіків і жінок створені як заплутана шипрово-шкірна композиція. У перекладі її назва означає «тосканська шкіра», що ясно дає зрозуміти, який аромат чекає нас з відкриттям флакона. До речі, композиція Tuscan Leather також входить до колекції Private Blend від Том Форд і була випущена у тому ж 2007 році. Вона привертає своєю пристрастю й розкриває впевненість у своїх силах, у своєму чарі.

 • Верхні ноти шафрану і тим’яну пом’якшуються акордом малини.
 • Квіткове серце аромату з жасмину доповнене нотою олібанума.
 • А от база парфуму побудована на виразних нотах шкіри, замші, амбри та деревини.

У Вашій особистій колекції ще немає жодного аромату унісекс, а Ви все частіше придивляєтеся до флакончиків Вашої другої половинки? Можливо, саме зараз настав час купувати парфуми унісекс. Тим більше, що тепер Ви знаєте, які аромати здатні принести радість кожному у Вашій парі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *