4 причини, чому Вам потрібна класична біла сорочка у Вашому гардеробі

0
4 причини, чому Вам потрібна класична біла сорочка у Вашому гардеробі

Так само, як мале чорне плаття (LBD), ось чотири причини, чому класична біла сорочка повинна бути основою, але важливою складовою Вашого гардеробу.

Знавці стилю рекомендують мати більше однієї білої сорочки для різних випадків, особливо якщо це виглядає добре на Вас. Бути вибірковими та обирати правильний стиль додасть палітру будь-якому гардеробу.

 Топ 4 причин,чому класична біла сорочка є обов’язковою

  1. Відрізняється своєю простотою, універсальністю та витривалим стилем.
  2. Рукави можна носити довгими, застібнутими на манжет, або забирати вгору залежно від Вашого образу.
  3. Біла сорочка охоплює широкий спектр стилів: від облягаючого та зауженого до великого та рухливого або вдиху «чоловічого одягу».
  4. Сорочка може застібається до коміра для стриманого вигляду.

 Який стиль обрати?

Оптимізуйте свій гардероб, експериментуючи з усіма трема стилями (облягаючий, великий і вдих «чоловічого одягу»). Більшість жінок повинні обрати стиль, який підходить для їхнього типу фігури. Це потребує чесного, об’єктивного погляду у дзеркало.

 Перед покупкою обов’язково врахуйте

  1. Форму Ваших плечей. Вони можуть бути широкими, квадратними, круглими, нахиленими, вузькими, високими — або поєднанням декількох рис.
  2. Розмір Вашої грудей. У вас маленька або повна груди? Ви б хотіли підкреслити свої форми чи зменшити їх?
  3. Вашу талію. Чи чітко визначений Ваш середній розділ, чи він відсутній? Чи є Ваш живіт проблемною зоною, яку Ви хочете приховати?

Ці елементи впливають на те, який стиль білої сорочки найкраще виглядає на Вас. Ви можете підкреслити вузькі плечі структурованим комірцем. Обирайте стилі «чоловічого одягу», якщо Ваша фігура не має визначеності, або підкресліть свої форми за допомогою облягаючої сорочки.

 Увага:  Якщо плечовий шов знаходиться занадто високо (всередині того, де закінчується Ваше плече), сорочка занадто мала, і навпаки. Крім того, якщо горизонтальний розмір грудей занадто стислий, щоб підкреслити Ваші форми, Вам потрібно змінити крій або піти на розмір більше. Якісна біла сорочка варта того, щоб виправити її пошиття, якщо більший розмір занадто великий.

  Як носити білу сорочку

  1. Велика біла сорочка має повітряний вигляд і вільний рух. Вона найкраще виглядає надітій на спідницю (коротку або довгу), леггінси, вузькі джинси і шорти. Ви можете носити її незастебнутою, з відкритим комірцем та рукавами, які можна носити довгими або забирати вгору.
  2. Класична біла сорочка втілює напівофіційний томбойний стиль, який ідеально підходить для офісу. Комірець можна застебнути або залишити відкритим, залежно від того, як Ви аксесуаризуєте її. Надіта під трикотажний светр та зношена з виглядом світлих джинсів – це безпечний, але стильний образ. Просто забравши рукава вгору та додавши шарф, створюється стильний ефект.
  3. Облягаюча біла сорочка виглядає чудово надіта під іншим одягом, наприклад, під шкірянку або джинсову куртку. Ви можете носити сорочку над футболкою або сукнею-сорочкою. Облягаючу білу сорочку зазвичай носять незастебнутою, і Ви можете аксесуаризувати її для створення ідеального образу.

Чи то для повсякденних прогулянок, чи на бізнес-зустрічі, класична біла сорочка додає універсальність, функціональність та елегантний стиль будь-якому гардеробу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *