4 легкі способи подолати планку втрати ваги

0

Здається, чим більше Ви втрачаєте вагу, тим сильніше Ваш організм бореться, щоб утримати калорії. Це зазвичай трапляється, коли Ви досягаєте відомої точки стагнації втрати ваги. На щастя, Ви можете підняти обмін речовин, щоб продовжувати втрачати вагу.

     1. Використовуйте інтервальний тренування, щоб підняти свої тренування

Якщо Ви ходите протягом одного і того ж часу із однаковою інтенсивністю кожен день, Ваш організм так само набридне на Ваше тренування, як і Вам. Додайте трохи різноманітності за допомогою інтервального тренування, яке включає зміну інтенсивності тренування протягом всього заняття.

  • Кожні п’ять хвилин Вашої прогулянки — вибігайте протягом однієї хвилини.
  • Кожні п’ять хвилин Вашої поїздки на велосипеді- переключайте на вищу передачу і крутіть педалі активніше протягом хвилини.
  • Якщо Ви плаваєте, прискорюйтеся кожну іншу довжину. Ви спалите більше калорій за той самий час.

     2. Ставте по п’ять гумових стрічок на зап’ястя кожного ранку

Саме стільки пляшок води об’ємом 500 мілілітрів Ви повинні випити протягом дня, щоб підняти свій обмін речовин і спалювати більше калорій. Принаймні, так вважають німецькі дослідники, коли їм вдалося змусити 14 учасників випити приблизно 500 мілілітрів води.

  • Метаболічний ритм добровольців — або те, наскільки швидко вони спалюють калорії — піднявся на третину протягом 10 хвилин після вживання води і залишався високим ще 30-40 хвилин.
  • Дослідники оцінили, що протягом року збільшення споживання води на полтора літри на день спалить ще 17 400 калорій, або приблизно 2, 250 кг. .

Оскільки більшість збільшеного метаболічного ритму зумовлено зусиллями організму підігріти рідину, переконайтеся, що вода, яку Ви п’єте, льодово-холодна.

     3. Не переймайтеся, якщо Ви постійно дієте дієту «йо-йо»

Є міф, що якщо Ви провели своє життя, втрачаючи і набираючи одні й ті ж чотири з половиною до дев’яти кілограмів, Ваш обмін речовин виходить з ладу і сповільнюється. Не вірте в це. Коли дослідники переглянули 43 дослідження на цю тему, вони не виявили різниці в обмінних ритмах людей, які постійно діють дієту «йо-йо», порівняно з іншими.

     4. Ходіть з наміром — і інтенсивністю

Спалюйте більше калорій за той самий час за допомогою цих стратегій:

  • Махайте руками під час ходьби. Ви спалите від п’яти до десяти відсотків більше калорій.
  • Носіть обтяжений жилет — ще один чудовий спосіб спалювати калорії. Але залиште руки і гомілкові ваги вдома. Вони підбивають Вас з рівноваги і можуть призвести до травм.
  • Ходіть по траві, піску або гравійній доріжці замість дороги. Для плавного ковзання по цих нерівних поверхнях (особливо по піску) потрібно більше м’язових зусиль, ніж по асфальтовому покриттю.
  • Використовуйте ходові палиці. Дослідження показали, що Ви отримуєте набагато інтенсивніше тренування, ніж без палиць.
  • Гуляйте вздовж берега річки або озера зі зануреними в воду лодицями. Опір спричиняє додаткове спалювання калорій.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *