10 ознак того, що бюстгальтер Вам не підходить

Припустимо, що Ви знаєте свій розмір. Вибрали модель і, пам’ятаючи, що розмірна лінійка у різних брендів може суттєво відрізнятися, вирішили її приміряти. Як визначити, що виріб «не Ваш»? Ось кілька ознак того, що бюстгальтер Вам не підходить:

 1. Груди заповнюють чашки ліфчика, не вміщаються в них, випирають вгору і випадають із боків. Однак у поясі не відчувається дискомфорту. Він не тисне й не задирається до лопаток. Це означає, що об’єм виробу вибраний правильно, але мала чашка. Розв’язанням проблеми може стати купівля ліфчика на розмір більше (75С замість 75В).
 2. Пояс бюстгальтера слабо прилягає до тіла. Підтягування бретелів не рятує положення: ліфчик починає задиратися на спині, але груди все одно тримає погано. Спробуйте приміряти виріб із меншим об’ємом, але з такою ж повнотою чашок (80С замість 85С).
 3. Груди випирають із боків. При цьому кісточки бюстгальтера тиснуть, викликають біль, особливо під пахвами. Вам слід приміряти ліфчик з чашками на розмір більше, об’єм нехай залишається незмінним. Можливо, що для власниць широко розставлених грудей такий варіант просто не підходить. У цьому разі варто приміряти іншу модель, (наприклад, балконет).
 4. Бюстгальтер недостатньо підтримує груди. Чашки не прилягають, тканина збирається в численні складки. У такому випадку потрібно спробувати підтягнути бретелі й застебнути пояс на іншу пару гачків, зробивши тугіше. Якщо це не допоможе, Вам просто не підходить ліфчик із такою формою чашки. Якщо ж Ви приміряли іншу модель, а вона все одно погано тримає груди, спробуйте варіант із меншою повнотою.
 5. Груди випирають знизу. В ідеалі бюстгальтер повинен щільно прилягати в поясі та не підскакувати, навіть якщо дівчина піднімає руки або нахиляється. Якщо чашки підстрибують і оголюють груди знизу, це означає, що розмір підібраний неправильно. Розв’язати проблему можна, послабивши надмірно затягнуті бретелі. Якщо комфортніше не стане, спробуйте приміряти ліфчик із чашками на розмір більше. Об’єм слід залишити тим самим. Якщо чашки підходять ідеально, а бюстгальтер все одно підскакує вгору, спробуйте підібрати модель у взаємозамінному розмірі (70В замість 75А).
 6. Чашки м’якого або напівм’якого ліфчика збираються в негарні складки. Це означає, що модель Вам велика. Спробуйте бюстгальтер з чашками на один розмір менше.
 7. Занадто широкий пояс, який не прилягає до спини та в натягнутому стані відходить від неї більше ніж на 5 см. Груди не одержують достатньої підтримки, опускаються вниз і тягнуть за собою бретелі. У результаті все навантаження припадає на плечі, що викликає почуття тяжкості в яких. Для розв’язання проблеми потрібно спробувати підібрати бюстгальтер із меншим об’ємом.
 8. Пояс виробу дуже тугий. Він врізається у шкіру, завдаючи безліч незручностей. Спробуйте поміряти ліфчик більшого об’єму.
 9. Перетинка бюстгальтера відходить і не торкається грудини. Тут можливі два варіанти:
 • Перший: пояс ліфчика дуже широкий, білизна просто не прилягає до тіла. У цьому випадку потрібно вибрати менший об’єм.
 • Другий варіант: розташування кісточок Вам не підходить, варто звернути увагу на інші моделі.

10. Бретелі спадають або надто тугі. Швидше за все, справа саме в них, а не в розмірі. Спробуйте налаштувати довжину бретелів.

          Це важливо

Якщо Ви не знаєте, як правильно вибрати ліфчик, але при цьому не бачите в обновці ніяких зовнішніх дефектів, просто довіртеся своїм відчуттям. Вас турбує незрозумілий дискомфорт? Ліфчик хочеться підтягнути (знов опустити, зняти)? Це вірна ознака того, що білизна Вам не підходить.

          Як же має сидіти «правильний» бюстгальтер?

Вибрати ліфчик, який сяде ідеально, не так складно, як здається на перший погляд. Тепер, знаючи про можливі помилки, їх простіше не допустити. В ідеалі все має виглядати так.

 • Ви обрали бюстгальтер.
 • Його чашки підходять за розміром, у них комфортно.
 • Кісточки повторюють форму грудей і ніде не тиснуть.
 • Перемичка щільно торкається грудини, але не впивається в тіло та не натирає.
 • Натягнутий пояс бюстгальтера відстає від спини не більше ніж на 5 см.
 • Бретелі не спадають, але й не тиснуть.

Відмінно, Ви врахували всі рекомендації та придбали гарний ліфчик, який будете носити з задоволенням.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *