Канада славиться багатьма модними брендами, які стали відомими на міжнародному рівні. Від теплих зимових чобіт та пальт до стильних окулярів, ось деякі з найвідоміших канадських брендів, які завоювали модний світ:

  1. Fluevog. Ексцентричний стиль взуття Fluevog робить ці канадські взуття визнаваним елементом будь-якого гардеробу. Бренд, заснований Джоном Флювогом у 1970-х в Ванкувері, славиться не тільки якістю, але й характером та гумором.
  2. Poppy Barley. Цей бренд взуття, заснований сестрами з Едмонтону Кендалл та Джастін Барбер, стоїть на крок попереду інших. Кожна пара Poppy Barley створена так, щоб бути максимально комфортною.
  3. Canada Goose. В країні з відомими суворими зимами, бренд Canada Goose розробив одяг для захисту від екстремального холоду із стильним дизайном, завоювавши прихильників у всьому світі.
  4. Gravity Pope. Gravity Pope – ще один дизайнер взуття з Едмонтону, який виділяється завдяки своєму сучасному стилю з ретро нотками.
  5. Arc’Teryx. Заснований у Північному Ванкувері, Arc’Teryx є справжнім лідером у виготовленні технічного одягу, який використовується екстремалами по всьому світу.
  6. Herschel. Цей культовий бренд рюкзаків має корені в Канаді, а його назва навіть пов’язана із селом у Саскачевані.
  7. Vintage Frames Company. Ця компанія, базуюча в Монреалі, є світовим лідером у продажу вінтажних окулярів.
  8. Lululemon. Цей бренд спортивного одягу, заснований у Ванкувері в 1998 році, швидко став культовим завдяки своїм зручним лосинам для йоги.
  9. Roots. Не дивно, що Roots – канадський бренд, адже в їхньому логотипі є бобер! Всі їхні товари мають особливий канадський шарм.
  10. Sorel. Цей бренд, заснований в Кітченері, Онтаріо, відомий завдяки своїм теплим чоботам, які стали справжньою іконою для мешканців країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *